خرید فیلتر الیاف شیشه ای

فیلتر الیاف شیشه ای از الیاف درشت فایبر گلاس که دارای قدرت جذب غبارگیری بسیاربالایی است ساخته شده است. فیلتر الیاف شیشه ای در دو نوع خشک و ویسکوز تولید می شود که نوع  ویسکوز میزان جذب غبار بیشتری برخوردار است. در تولید فیلتر الیاف شیشه ای، شیشه مذاب توسط دستگاه به صورت رشته هایی باضخامت میکرونی تولید می شود که دارای مقاومت خم شدگی ، کششی،شیمیایی بالایی می باشد. فیلتر الیاف شیشه ای نسبت به ساییده شدن در حمل ونقل بسیار حساس وشکننده هستند و در محصولات پلاستیکی به عنوان تقویت کننده به کار می رود.
خرید فیلتر الیاف شیشه ای
پرکاربردترین فیلتر الیاف شیشه ای در تقویت کامپوزیت ومقاوم سازی وبهینه سازی  ساختمان بکار می رود. فیلتر الیاف شیشه ای در کمپرسورها وتوربین ها نقش اساسی دارد.

جنس فیلتر الیاف شیشه ای

بیس وپایه این الیاف از جنس الیاف شیشه ای به هم چسبیده (امرگلاس یا امرکول، دارای خاصیت غبارگیری بسیاربالا به صوت برش خورده ودارای فرم های مقوایی وفلزی ودر سایزهای متفاوت) است که دارای ضخامت 25 ویا 100میلیمتر است. فیلتر الیاف شیشه ای به دو صورت پد با قاب یا بدون قاب یا به صورت رول (رولوماتیک)20متری و40متری عرضه می شود و مورد استفاده در بیمارستان ها ،مراکز داروسازی، پتروشیمی ها، نیروگاه ها وکارخانه های سیمان وهودهای آشپزخانه و کوره های رنگریزی می باشد.

کارتریج فیلتر الیاف شیشه ای

کارتریج فیلتر الیاف شیشه ای از لایه های مختلفی تشکیل شده که سایز منافذ آن آهسته آهسته افزایش یافته وروغن به راحتی از لایه فیلتر الیاف شیشه ای عبور می کند ولی آب بسیار سریعتر از این فیلتر شیشه ای عبور می کند.قطرات آب روی سطح فیلتر جمع می شود تا کم کم از روغن جدا شود.

خرید فیلترالیاف شیشه ای پشم شیشه

پشم شیشه ازالیاف معدنی ومواد بکارگرفته شده درآن از شیشه های طبیعی وبازیافتی، ماسه، رزین مخصوص ساخته شده. ضخامت الیاف پشم شیشه 2تا7 میکرون است الیاف پشم شیشه بسیار ریز وبه هم تنیده است وباوجود وزن سبک وانعطاف پذیری بالا عایق حرارتی وصوتی با کیفیتی به شمار می آید. تولید پشم شیشه درجهان با سابقه ی بالای 70سال می باشد. در کشور خودمان پشم شیشه 40سال است که دربازارهای کشور وجود دارد.
فیلتر الیاف شیشه ای پشم شیشه براساس نوع مصرف به چند دسته تقسیم شده است:
  • بدون لفاف
  • نوع کاغذی
  • لفاف کاغذوآلومینیوم
  • لفاف رنگی
  • عایق لوله وپانل