پیش فیلتر فلزی

در حال حاضر پیش فیلترهای فلزی (قابل شستشو) به صورت غیر استاندارد از توریهای لوزی (به جای توری فیلتر) به صورت چین خورده داخل فیلتر استفاده می شود.شرکت پال تهویه البرز اولین و تنها تولید کننده تخصصی توریهای گرد بافت سیمی در ایران با بهره گیری از دانش فنی و کادر مجرب اقدام به تولید توری فیلتر از جنس استنلس استیل ، آلومینیوم و گالوانیزه و...نموده تا در راستای بالا بردن کیفیت صنعت فیلترسازی سهیم باشد. توری فیلتر که از سیم نازک بافته میشود ، به صورت پیچیده و نا منظم است که این امر باعث پوشاندن تمام فیلتر بطور یک نواخت و جلوگیری از فرار ذرات از فیلتر میباشد.
جهت دریافت قیمت با ما تماس بگیرید

یکی از مزایای پیش فیلترهای این شرکت تغییر ضخامت سیم و تراکم توری به سفارش مشتری با تلرانس بسیار بالا میباشد ، که این امر باعث میشود این فیلترها دارای کاربردهای فراوانی شود. پیش فیلترها معمولا در سایزهای 2.5*60*60 و 5*60*60 و 10*60*60 و 2.5*30*60 و 5*30*60 سلنتیمتر وطبق سفارش مشتری در هر ابعادی و از جنس استیل ، آلومینیوم و گالوانیزه تولید میگردد. پیش فیلتر های آلومینیومی (قابل شستشو) معمولا در دستگاههای هوا ساز ، ایر واشر ، فن کویل ، کمپرسورها ، توربینها و مدخل ورودی کارخانجات استفاده میشود.
پیش فیلتر فلزی

پیش فیلتر فلزی چیست

پیش فیلترهای فلزی که در ایران فیلترها ی قابل شستشو نیز نامیده میشوند عموماً در اولین مرحله فیلتراسیون هوا قرار می گیرند و با توجه به ابعاد چشمه های آخرین صفحه مشبک آن قادر به گرفتن اجسام و ذرات معلق درفضا از قطر یک الی دو میلیمتر به بالا هستند . ساختار این پیش فیلترها به گونه ایست که ورقه های توری فلزی به صورت چین خورده و تخت بر روی هم قرار داده شده است .
قرارگرفتن این صفحات به صورتی است که در قسمت ورودی هوا شبکه ها بزرگتر و بتدریج در آخرین مرحله دارای ریزترین شبکه می گردد.

مشخصات فنی پیش فیلتر فلزی

افت فشار اولیه این پیش فیلترها در جریان حجمی هوا معادل 3400 متر مکعب در ساعت (2000 سی اف ام ) برابر 10 الی 20 پاسکال می باشد . ابعاد متداول آن 50*300*600 و 50*600*600 میلیمتر است . سایر ابعاد غیر متداول نیز قابل ساخت میباشند . توریهای چین خورده بکار رفته در آن از دو نوع گالوانیزه و یا آلومینیومی ، با توجه به سفارش مصرف کننده انتخاب می شود .
 

 

فیلتر فلزی در کرج

فیلتر فلزی در ملارد

فروش فیلتر فلزی در البرز