فیلتر هپا مولتی ویچ (Vبانک)

از جدیدترین محصولات شرکت پال تهویه می توان به فیلتر هپا مولتی ویچ (Vبانک) اشاره کرد.
فیلتر هپا مولتی ویچ دارای ساختاری می باشد که سبب می شود، مهندسین در بسیاری از طراحی ها از این نوع فیلتر بیشترین استفاده را کنند. فیلتر های مولتی ویچ به گونه ای طراحی شده اند که در سطح گسترده ای با هوا در تماس می باشند. از این رو دارای افت فشار کمی هستند. 
فیلتر های مولتی ویچ از جنس گالوانیزه ساخته شده اند که البته طبق نیاز مشتری قابل ساخت با استیل یا mdf می باشند.
فیلتر های مولتی ویچ در سه نوع 6 . 8 . 10 پلیت تولید می شوند که توسط چسب پلی اورتان از اطراف آب بندی می گردند. فیلتر مولتی وی در سه کلاس EU10، EU12، و EU13 قابل تولید می باشد.
لازم به ذکر است که در هنگام انتخاب این نوع فیلتر می بایست به طول و عرض و عمق و همچنین جنس فریم آن توجه نمود.
جهت خرید فیلتر هپا مولیت ویچ  اطلاع از قیمت فیلتر هپا و انواع فیلتر هپا می توانید با مشاوران ما در شرکت پال تهویه در ارتباط باشید.
 
فیلتر هپا مولتی ویچ     فیلتر هپا مولتی ویچ
 

فیلتر های مولتی ویج هپا

فیلترهای مولتی ویج به خاطر شکل خاص آن ها هم اکنون یکی از انواع فیلترهایی است که مهندسین در بسیاری از طراحی ها از این بهره می گیرند. این فیلترها به خاطر سطح گسترده تماس با هوا، دارای افت فشار بسیار کمی می باشند. بنابراین برای داشتن ظرفیت هوادهی بالا و افت فشار کم این نوع فیلترها پیشنهاد می شوند. 

جنس فیلترهای مولتی ویج هپا

فریم فیلترهای مولتی ویج معمولا از جنس گالوانیزه بوده و طبق در خواست کننده نیز می تواند از جنس استیل و یا MDF  ساخته می شود. 
تمامی فیلترهای عرضه شده توسط نبض پس از مونتاژ توسط واحد کنترل کیفیت تحت آزمون های دقیق نظیر تست نشتی، تست افت فشار و .. قرار می گیرند.

شکل ساختار فیلترهای مولتی ویج هپا

فیلترهای هپا GVS Multi wedge دارای ساختاری متشکل از 10 پانل فیلتر هستند که به شکل "V" مرتب شده اند.
طراحی شده برای کاربردهایی که به پاکیزگی هوای بالا در سیستم هایی با نیاز زیاد به پاکیزگی و استریل محیطی مانند بخش بیمارستان، آزمایشگاه ها، صنایع غذایی و دارویی مورد استاده قرار می گیرند.
فیلترها در طیف وسیعی از اندازه ها موجود هستند.

ویژگی فیلتر مولتی ویج هپا

محفظه فولادی جدید Multi wedge HEPA برای افزایش استحکام و کاهش وزن مجدداً طراحی شده است.
کیسه از دو محفظه جانبی L شکل با بافل هایی ساخته شده است که در ساختار قفل می شوند. این بدان معنی است که استحکام محفظه فیلتر به درزگیر بستگی ندارد.
جلوی فیلتر اکنون کاملاً صاف است و اطمینان حاصل می کند که مهر و موم یک تکه کاملاً در هر بار قرار می گیرد.
محافظ‌های سپر و دو دسته حمل به عنوان گزینه‌ای برای محافظت از رسانه HEPA چین‌دار در برابر آسیب در حین جابجایی در دسترس هستند.

راندمان فیلتر های مولتی ویج هپا

فیلترهای Multi Wedge HEPA برای سیستم‌های ورودی و استخراج هوا در کاربردهای حیاتی که در آن فیلتراسیون با راندمان بالا ضروری است طراحی شده‌اند و تا سطح زیر میکرون محافظت می‌کنند. فیلترهای HEPA معمولاً به عنوان فیلترهای نهایی استفاده می شوند و باید توسط فیلترهای پیش فیلتر - درجه F7 یا بالاتر محافظت شوند، زیرا این اطمینان را ایجاد می کند که بهترین عمر عملکرد فیلترها به دست آیند. کنترل کیفیت دقیق در طول فرآیند تولید اعمال می شود و پس از تکمیل، هر فیلتر هپا Multi Wedge جداگانه آزمایش و برای استفاده تایید می شود.

کاربرد فیلتر مولتی ویج HEPA

طراحی شده برای سیستم های ورودی و استخراج هوا در کاربردهای حیاتی که در آن فیلتراسیون با راندمان بالا ضروری است. سیستم چند گروه فضای رسانه ای بسیار بزرگتری را برای ظرفیت جریان هوای بالاتر نسبت به فیلترهای HEPA با پلیسه عمیق استاندارد فراهم می کند. این فیلترها تحت فرآیندهای تضمین کیفیت کامل قرار می گیرند و هر فیلتر به طور جداگانه تست نشت، تایید و شماره گذاری می شود.

دامنه فیلتر مولتی ویج هپا

هپاهای Multi wedge با راندمان بین H10 تا H14، در طیف وسیعی از موارد استاندارد با نرخ جریان اسمی هوا تا 4000 متر مکعب در هر هکتار در دسترس هستند.

ساختار فیلتر مولتی ویج هپا

فیلترهای کیسه ای Multi-Wedge  با یک رسانه 3 لایه بلند ساخته شده اند که به عنوان دو فیلتر در یک فیلتر عمل می کنند. هوای زرد وارد شده به سمت رسانه متوقف شده و ذرات بزرگتر را حفظ می کنند. محیط فیبر میکرو ریز مرکزی ذرات ریز را به دام می اندازند. 96% روی ذرات در محدوده 1 تا 3 میکرون موثر است. لبه های محیطی مهر و موم حرارتی و تقسیم کننده های داخلی نگرانی از نشت گرد و غبار را از بین می برد.  Spor-Ax ضد میکروبی روی این فیلتر رشد کپک، کپک، جلبک و قارچ روی فیلتر را کنترل می کند.