فیلتر کفی پلیتد

فیلتر های کفی پلیتد با بهترین کیفیت به وسیله ی شرکت پال تهویه البرز تولید و ارائه می شود . 
این شرکت با تولیدات با کیفیت و خط تولید مجهز اقدام به تولید انواع محصولات فیلتری کرده و آنها را در انواع مختلف تولید می کند .
فیلتر های کفی پایتد برای انواع محیط ها با توجه به گرد و غبار و خواص خورندگی مخصوص طراحی می شود .
این مدل فیلتر ها برای از بین بردن آلاینده های مضر در هوا ساخته می شود . و بیشترین استفاده را در محیط های ساختمانی و منازل دارد .
ایین فیلتر ها با کاهش سرعت هوا به دلیل ساختار زیگزاگی که دارند باعث گیر انداختن انواع آلاینده ها بر فیلتر می شوند .
این فیلتر ها بیشتر به عنوان مکمل برای حفاظت و افزایس طول عمر و کارایی فیلتر های هپا استفاده می شود و برای نصب بهتر است به حالت مخالف باد نصب شود .
راندمان این فیلتر ها بین 50 درصد تا 90 درصد به لحاظ ساخت و استاندارد متفاوت می باشد . 
این فیلتر ها به ندرت به صورت تنها استفاده می شود استفاده می شوند و در صوررت استفاده در محیط هاییی با آلاینده کم و ذرات درشت مانند کارگاه های ریسندگی و پارچه استفاده می شود .

جنس مدیا یا بستر فیلتر این پیش فیلترها از الیاف مصنوعی (نبافته ) انتخاب شده که همراه با توری مخافظ با عمق های 50 یا 100 میلیمتر به صورت زیگزاگ یا آکاردئونی چین خورده در داخل قاب مقوایی یا فلزی قرار میگیرد .
 
قسمت های باز قاب مقوایی نیز به صورتی طراحی و برش خورده که امکان عبور هوا از حدود 75 درصد سطح مقطع آن را ممکن ساخته است.

مشخصات فنی فیلتر کفی پلیتد

این پیش فیلترها که اصطلاحاً به کفی پلیتد و یا پانل مشهور است در طبقه بندی یوروونت تحت درجه EU-3  الی EU-9 بوده و افت فشار اولیه آن در جریان هوای 3400 متر مکعب در ساعت، 30 پاسکال با راندمان 35 الی 40% ، 40پاسکال با راندمان 45 الی50% ، 55 پاسکال با راندمان 55 الی 60% می باشد .
فروش فیلتر هوا صنعتی
راندمان (افیشنسی ) آنها در جذب ذرات و غبار آتمسفری حدود 30الی 98درصد و قدرت ربایش خاک مصنوعی توسط این پیش فیلترها طی آزمایشات مختلف با تونل تست (اشری76/52) بین 80 تا 9/99 درصد از نقطه نظر راندمان وزنی مشاهده شده است. ابعاد متداول این پیش فیلترها برابر 600*600 و 300*600 باضخامت 50 و 100 میلیمتر و 50*490*490 میلیمتر میباشد . افت فشار نهائی (پیشنهادی ) این فیلترها با توجه به راندمان آنها 200 الی 250 پاسکال میباشد
موارد مصرف: جایگزینی بسیار اقتصادی برای فیلترهای با الیاف شیشه ای بوده و بطور کلی به منظور افزایش عمر مفید فیلترهای حساس هپا واولپا به کار برده میشوند . کد سفارش این پیش فیلترها  SAF/PAN  میباشد .
 
شرح واحد مشخصات و اطلاعات 
نوع فریم - مقوا
کلاس - g4
راندمان درصد 55
نوع چین فیلتر - اکاردئونی
ابعاد mm 48*595*595
افت فشار در حالت تمیز pascal 80
بیشترین افت فشار در حالت کثیفی pascal 250
ضخامت لبه فریم mm 48
بالاترین رطوبت قابل استفاده درصد 40
سطح فیلتر m2 0.6
مقدار هوای عبوری استاندارد m3-h 1850
بالاترین دمای استفاده شده سانتی گراد  80
 

پرکاربردترین فیلتر

یکی از فیلترهای پر کاربرد فیلتر کفی پلیتد می باشد که در فروش و ارسال آن نقش پر رنگی داریم.قبل از فیلتر کردن، جداسازی گرد و غبار درشت و ریز سلول های فیلتر از یک قاب فلزی با حفاظت از شبکه در ورق های فلزی گالوانیزه که محصور فیبر الیاف مصنوعی doming، جنس فیلتر شامل متوسط Arrestance: 84.5٪،سری fu ،الیاف پلی استر و پلی پروپیلن

مزایای فیلتر کفی پلیتید

  • ظرفیت نگهداری زیاد 
  • افت فشار کم
  • کاملا به صرفه 
  • هوابندی عالی 
  • قابلیت ساخت در انواع گوناگون 
     

کاربرد کفی پیلتد در بیمارستان ها

فیلتر کفی پلیتد از فیلترهایی است که در بیمارستان و اتاق تمیز کاربرد دارد. هوا مکیده شده در محیط های مختلف  فیلتر شده و به خارج از اتاق هدایت می گردد.فیلتر پانلی  کاهش زمان مورد نیاز برای تمیز کردن را نهایی می کند، بیش از 30٪. در بیمارستان برای تمیز کردن در اتاق مجاور حتی زمانی که بیمار استراحت می کند این فیلتر کار خواهد کرد.  مناسب برای تمام انواع سطوح، سنگ مرمر، پارکت، فرش ...  قابل حمل است که کاهش مصرف برق تا 50٪ را به دنبال خواهد داشت.
فیلتر کفی پلیتد   خرید فیلتر هوا صنعتی

محیط مناسب کاربرد فیلتر کفی پلیتد :

مراکز پزشکی و بیمارستانی
اتاق عمل 
اتاق های ریکاوری 
مراکز اداری
کارخانه های دارو سازی

عمر فیلتر کفی پلیتد 

عوض کردن این فیلتر ها بر اساس دو نوع فاکتور مشخص می شود 

  • اولین فاکتور کاهش فشار هوا می باشد که به دلیل گیر کردن ذرات در منافذ این فیلتر ناحیه های خروجی هوا بسته می شود و به مرور کم می شود این عمل باعث کاهش هوای ورودی می باشد .
  • همچنین در زمانی که این فیلتر ها به عنوان فیلتر آخر استفاده شوند می توان از پارتیکل های مختلف استفاده نماییم این دستگاه با اعلام شرایط فیلتر و میزان ذران چسبیده شده به فیلتر زمان عوض کردن فیلتر ها را به ما اعلام می کند . 

 

قیمت فیلتر کفی پلیتد 

قیمت این گونه فیلتر ها با توجه به مدل و ابعاد مختلف می باشد برای اطلاعات بیشتر بهتر است با کارشناسان مجرب در بخش فروش شرکت پال تهویه تماس گرفته و با گرفتن مشاوره ی تخصصی اقدام به سفارش محصول مورد نظر بکنید . 

کفی پلیتد

  خرید فیلتر هوا صنعتی

فروش فیلتر هوا صنعتی

فیلتر کفی پلیتد در کرج - فیلتر کفی پلیتددر ملارد - فروش فیلتر کفی پلیتد در البرز