لیست قیمت فیلتر هپا

فیلتر هپا فیلتری برای تصفیه ی ذرات موجود در هوا است که امروزه در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. برای دریافت لیست قیمت فیلتر هپا، کافی است با کارشناسان فروش پال تهویه تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه آماده ی پاسخگویی و راهنمایی شما هستند. عوامل مختلفی بر روی قیمت فیلتر هپا تاثیر گذار هستند. از جمله این عوامل می توان به جنس مواد اولیه، در ساخت این فیلتر اشاره کرد. فیلتر هپا از فشرده شدن الیاف های پوشال، حصی، پنبه و فایبر گلاس ساخته می شود. مواد به کار رفته در تولید این فیلتر می تواند درجه یک یا درجه دو باشد که این امر در قیمت فیلتر هپا موثر می باشد. مجموعه پال تهویه جهت بازدهی بالاتر این محصول و همچنین کسب رضایت مشتریان، فیلتر هپا را با استفاده از مواد اولیه ی مرغوب و با کمک دستگاه های پیشرفته تولید می کند. از این رو مشتریان می توانند بابت کیفیت فیلترهای این مجموعه اطمینان حاصل نمایند. جهت دریافت لیست قیمت فیلتر هپا  با پال تهویه تماس بگیرید.

 
تماس با پال تهویه:
 

02632318245 | 09124787199

فیلتر هپا چیست؟

امروزه  از فن آوری های مختلفی جهت تصفیه هوا استفاده می شود که هر کدام از آن ها، ویژگی های مخصوص به خود را دارند. این فناوری ها هوای سالم را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند، از این رو نقش بسیار مهمی را در تنفس هوای سالم ایفا می کنند. به همین جهت می توان گفت که فناوری ساخت فیلتر تصفیه هوا، جزو مهمترین تکنولوژی ها برای تصفیه هوا محسوب می شود.
 فیلترها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها برای کار خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از انواع فیلترها، فیلتر هپا می باشد که جزو موثرترین و کاربردی ترین این تجهیزات برای تصفیه هوا است.  برای اینکه یک فیلتر در رده هپا قرار گیرد، باید به تواند ذراتی به کوچکی ۳ میکرون را جذب نماید. با توجه به این موضوع، فیلتر هپا را رده بندی می کنند. پایین‌ ترین رده هپا که به HEPA10 یا H10 معروف است، می‌تواند ۸۵% ذرات گرد و غبار را فیلتر نماید. بالاترین رده هپا هم H14 است که تا ۹۹.۹۹۵% ذرات را جذب می‌کند. بنابراین با گفت که رده‌های فیلتر هپا بر اساس قدرت فیلتراسیون آن‌ها است. 

 
لیست قیمت فیلتر هپا

ویژگی های فیلتر هپا

  •  فیلتر های هپا از فیبر های مخصوص که شامل تعداد بسیار زیادی سوراخ های ریز هستند تشکیل شده است، که این فیبرها در غشاهای آکاردئونی شکل قرار داده شده اند. ساختر این فیبرها به گونه ای است که حجم زیادی از هوا، با سرعت پایین می تواند از آن عبور کند . بانبراین جریان گردش هوا در آن بالا می باشد.
  • فیلتر هپا توان جذب ذرات با اندازه های بسیار ریز و درشت را در لایه های مختلف خود دارد.
  •  این فیلتر خیلی دیرتر مسدود شده و مانع عبور جریان هوای سالم نمی شود.
  • فیلتر هپا متشکل از دو بخش مکنده و دمنده هوا می باشد که در قسمت سقف و کف اتاق یا در طرفین آن قرار داده می شوند و به طور دائم و یکنواخت هوای اتاق را تهویه می کنند.