تولید کننده پیش فیلتر در کرج

بیرونی ترین لایه تصفیه هوا در دستگاه های مختلف، پیش فیلتر نامیده می شود. پال تهویه به عنوان تولید کننده پیش فیلتر در کرج، این فیلتر را به گونه ای تولید می کند که ذرات و گرد و غبار هوا، موی انسان ها و حیوانات خانگی و همچنین ذراتی همانند مانند ماسه، سنگ و خاک را جذب می کند. در واقع پیش فیلتری تولیدی این مجموعه با جلوگیری کردن از ورود گرد و غبار بسیار ریز، به بازدهی بیشتر دستگاه ها کمک می کند. این نوع پیش فیلترها دارای صفحه ای مشبک از جنس فلزهای فشرده یا پلاستیک هستند که ذرات مختلف موجود در هوا را به خود جذب می کنند. شرکت پال تهویه، تولیدکننده پیش فیلتر در کرج می باشد که انواع مختلف فیلترها را با کمک کادری مجرب و با به روزترین تجهیزات تولید کرده و روانه بازار می کند.

 
تماس با پال تهویه:
 

02632318245 | 09124787199

پیش فیلتر چیست ؟ 

پیش فیلتر، نام فیلتری است که در بیرونی ترین لایه تصفیه هوای دستگاه ها قرار می گیرد. پیش فیلتر ها غالبا در اولین مرحله فیلتراسیون هوا قرار می گیرند. ازر این رو عمر مفید فیلترهای کیسه ای، هپا و پانل را افزایش می دهند. جنس این نوع فیلترها از الیاف شیشه ای بهم پیوسته می باشد که  ضخامت آن ۱۰۰-۲۵ میلیمتر است. با توجه به اینکه پیش فیلتر از الياف شیشه با کاربرد فيلتراسيون توليد مي شود، داراي خاصيت غبارگيري بالا و افت فشار بسيار مناسبي مي باشد. اين نوع فيلتر در پالم تهویه به ۲ صورت پیش فیلتر خشک و ويسکوز تولید می شود که نوع ويسکوز آن غبار بیشتری را به خود جذب می کند و در هنگام تعويض فيلتر، کمترين غبار از آن جدا می شود. پیش فیلتر از جنس آلومینیوم، گالوانیزه و استیل در سایزهای 2.5*60*60، 5*60*60،  10*60*60،  2.5*30*60 و 5*30*60 تولید می شود. برای سفارش انواع فیلترها کافی است با شماره های درج شده در داخل سایت تماس حاصل نمایید. 

مزایای استفاده از پیش فیلتر

  • بهبود عملکرد موتور دستگاه های مختلف
  • کارکرد بهتر دستگاه ها در مناطق و محیط های مرطوب
  • صرفه جویی در هزینه های مربوط به تعویض فیلتر
  • افزایش بازدهی دستگاه ها
  • افزایش دهنده عمر دستگاه ها
  • بالا بردن ماندگاری فیلتر هوا
 
تولید کننده پیش فیلتر در کرج

پیش فیلتر فلزی

پیش فیلتر فلزی که فیلتر قابل شستشو نیز نامیده می شود، در اولین مرحله فیلتراسیون هوا قرار دارد. ساختار پیش فیلتر به گونه ای است که ورقه های توری فلزی به صورت چین خورده و تخت بر روی هم قرار داده می شود. قرارگیری این صفحات به صورتی است که در قسمت ورودی هوا، شبکه ها بزرگتر و بتدریج در آخرین مرحله شبکه ها کوچک تر می گردد.  با توجه به ابعاد آخرین صفحه پیش فیلتر فلزی، این فیلتر قادر به گرفتن غبارها و ذرات معلق درفضا از قطر یک الی دو میلیمتر به بالا می باشد.