فروش فیلتر هوای بیمارستانی

اهمیت وجود فیلتر هوای بیمارستانی برای افزایش سطح بهداشت جهانی بر دیگر مسائل پیشی گرفته است. با افزایش جمعیت و بروز بیماری های بیشتر تاسیس بیمارستان ها و مراکز درمانی متعدد به عنوان اولین حقوق شهروندی در نظر گرفته شده است از طرفی آلودگی بیمارستانی و پسماند های عفونی در آلووگی شهری تاثیر بسیاری گذاشته است از این رو استفاده از فیلترهای بیمارستانی و دستگاه های هوا ساز از ملزمات تاسیس بیمارستان و مراکز درمانی می باشد. شرکت پال تهویه تولید کننده انواع فیلتر هپا بیمارستانی با کیفیتی مناسب و قیمتی به صرفه آماده ارائه انواع فیتر بیمارستانی می باشد.

 
فروش فیلتر هوای بیمارستانی
 

فیلتر هپا بیمارستانی

استفاده از فیلتر هپا بیمارستانی به عنوان فیلتر نهایی می باشد. تهویه هوای مطبوع در بخش های عفونی، جراحی،ازمایشگاهی و حتی بخش های داخلی حائز اهمیت است. بیمارستان با وجود داشتن بیماران متعدد باید هوای پاکیزه ای داشته باشد تا بیماران سلامتی خود را باز یابند از طرفی آلودگی هوای ناشی از بیماری و مواد شیمیایی نباید به بیرون از ساختمان بیمارستان نفوذ کند. در نتیجه بیمارستان مانند دستگاهی است که عمل دمش و مکش را انجام می دهد از این رو باید فیلتی مناسب هر دو عمل داشته باشد. فیلتر هپا با جذب کوچکترین ذرات معلق هوا را از اکثر آلودگی ها پاک می گرداند.

قیمت فیلتر بیمارستانی

فیلتر بیمارستانی از چند پیش فیلتر و فیلتر نهایی تشکیل شده است ه کدام از این فیلتر ها در ابعاد مختلف و متریال متفاوت طراحی و تولید می سوند. به طور مسال پیش فیلتر فلزی عمدتا از جنس آلمینیوم بودا در صورتی که فیلتر هپا از جنس الیاف فایررگلاس می باشد. قیمت فیلترها بر اساس ابعاد و اندازه تعیین می گردند. شرکت پال تهویه با سالها تجربه در تولید انواع فیلتر های بیمارستانی به صورت سفارشی فیلترهای بیمارستانی را طراحی و تولید می نماید. زراز اطلاع از قیمت ها و شرایط ثبت سفارش با کارشناسان پال تهویه در ارتباط باشید.