قیمت فیلتر کیسه ای در کرج

یکی از کاربردی ترین و مهم ترین فیلترها ، فیلتر کیسه ای است.از فیلترهای کیسه ای جهت زدودن گردو غبار و خاک استفاده می شود. بنابراین استفاده از فیلترهای کیسه ای در محیط های حساس و آزمایشگاهی و همچنین برای جلوگیری از بیماری های تنفسی ناشی از مواد شیمیایی و صنعتی ضروری است. فیلتر کیسه ای از تعدادی کیسه که از جنس پلی استر هستند تشکیل شده و زمانی که غبار از دریچه ی ورودی آن داخل می شود روی سطح بیرونی کیسه ها می نشیند و هوای پاکیزه از آن خارج می شود.

فیلتر کیسه ای چگونه عمل میکند؟

فیلتر کیسه ای معمولا به شکل استوانه ای و  محفظه های مکعبی شکل است و در قسمت پایین آن یک قیف تقریبا با شیب ۶۰ درجه قرار دارد. قسمت داخلی بخش مکعبی فیلتر ها به یک سبد سبک متصل هستند که به عنوان نگهدارنده عمل می کند. جنس این فیلتر ها از پارچه می باشد. هوایی که حاوی گرد و غبار است توسط سانتریفیوژ مکیده و به سمت لوله های دستگاه انتقال می دهد و گرد و غبار به روی کیسه ها باقی گذاشته می شوند و هوای پاکیزه از بخش بالایی محفظه خارج می شود. و در  انتها هوای پاکیزه و تصفیه شده توسط مکنده به محیط باز می گردد. 

زمان و نحوه تعویض فیلترهای کیسه ای

فیلترهای کیسه ای دارای زمانبندی برای تکاندن غبار های نشسته روی کیسه هاست که این غبارها به قسمت های زیرین فیلتر منتقل می شوند. به همین منوال غبار ها از گاز یا هوا جدا می شوند. برای شرح بیشتر این کار یعنی پاکسازی پارچه ی فیلتر کیسه ای، به یک فشار هوای زیاد و فشرده نیاز است. این هوای فشرده از طریق باز و بسته کردن شیر برق  و هوایی که در کمپرسور ذخیره شده کنترل می شود. این عمل به این صورت است که با هر بار عطسه ی هوای فشرده در شبکه ی لوله ها و بعد به قسمت درونی پارچه ها موجب می شود که گرد و غبار از روی کیسه های پارچه ای تکانده شوند و به داخل قیف های زیرین منتقل شوند و بعد به وسیله شیر دوار از قیف ها نیز خارج شوند. به همین منوال پارچه های فیلتر به ترتیب و طی بازه ی زمانی پاکسازی می شوند. به همین دلیل می توان بدون وقفه با این دستگاه کار کرد. در واقع وقتی که روی کیسه ها ضخامت غبار به حدی رسید که دیگر هوا از آن عبور نکند مرحله ی تمیز کردن آغاز می شود.

خرید فیلتر کیسه ای در کرج

فیلترهای کیسه ای که برای تهویه هوا مورد استفاده قرار میگیرند باید تحمل فیلتر طیف گسترده ای از مواد را داشته باشند. شرکت پال تهویه البرز با استفاده از طراحی به روز و مواد مرغوب در تولید فیلترهای کیسه ای قدم مثبتی را در این عرصه برداشته است. فیلترهای پال تهویه البرز از موادی مثل : پلی پروپیلن، پلی استر و غیره تولید میشوند. که کارایی بالایی دارند. برای خرید و اطلاع از قیمت فیلتر کیسه ای در کرج و شهرستانها با ما تماس بگیرید.