خرید فیلتر کفی پلیتد

همان گونه که برای تصفیه آب ومایعات از دستگاههای مختلفی استفاده می کنیم برای تصفیه سیالات گازی از جمله مهم ترین و پر مصرف ترین آنها (هوا) که از اهمیت ویژه ای برخورددار است، برای مصارف خانگی وصنعتی راه کارهایی اندیشیده ایم. وجود آلاینده ها وذرات ریز موجود در هوا منجر به ساخت و طراحی فیلتر کفی پلیتد شد.
خرید فیلتر کفی پلیتد

مشخصات فیلترکفی پلیتد

یکی از پرکاربردترین وپر فروش ترین فیلترها برای تهویه هوا فیلتر کفی پلیتد است. از مشخصات بارز آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جنس فیلتر کفی پلیتد

جنس فیلتر کفی پلیتد از بهترین الیاف مصنوعی و پارچه هایی بدون بافت وغیر قابل نفوذ ساخته شده است که همراه توری محافظ باعمق 50 یا100  ملیمتر به شکل زیگزایی وآکاردئویی یا چین خورده داخل محفظه ی مقوایی وفلزی تعبیه شده است. فیلتر کفی پلیتد به خوبی هوای اتاق را تصفیه وفیلتر می کند.

ابعاد فیلتر کفی پلیتد

فیلتر کفی پلیتد درابعاد مختلف وبا راندمان کاری بالا ودر قاب های فلزی باعمرمفید توانسته درانتخاب راحت تر به شما مشتریان یاری برساند. فیلتر کفی پلیتد طوری طراحی شده که امکان عبور وجریان هوا را در محیط تا 75% افزایش داده است. فیلتر کفی پلیتد دربرابر ذرات گرد وغبار معلق درهوا 30 الی 98 درصد قدرت جذب دارد وقابلیت شست وشو دارند.
کاربرد فیلتر کفی پلیتد
فیلتر کفی پلیتد درتمامی اتاق های بیمارستان ها و اتاق های تمیزیا هودهای آشپزخانه و یا کارخانجات داروسازی وصنایع غذایی وحتی در محیط های اداری ومسکونی استفاده می شود. فیلتر کفی پلیتد قادر است انواع بوهای نامطبوع (بوی بد سیگار- بوی غذا- بوی تند دارو و...) را از محیط  زدوده وهمچنین هوای آلوده ی محیط توسط فیلتر کفی پلیتد مکیده شده وبه خارج از محیط انتقال داده می شود. 
خرید فیلتر کفی پلیتد با زندگی امروز ما انسان ها رابطه ی تنگاتنگی پیدا کرده است ودر انواع مختلف وبرای محیط های متنوع با راندمان گوناکون  طراحی وساخته شده است.

طراحی و ساخت فیلتر کفی پلیتد

در طراحی و ساخت فیلتر کفی پلیتد از کربن فعالی استفاد شده که سبب از بین بردن بوهای تند از محیط می شود. فیلتر کفی پلیتد قابل استفاده برای انواع سطوح مانند سنگ مرمر، پارکت و فرش  می باشد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است به صورتی که مصرف برق را تا 50% کاهش می دهد. فیلتر کفی پلیتد جایگزین مناسب برای فیلترهایی از نوع شیشه به شمارمی آید و طول عمر فیلترهای حساس هپا واولپا را بالا می برد.