خرید تضمینی فیلتر هوا 

فیلتر هوا وسیله ایست که از مواد فیبری ساخته شده است تا ذرات جامد مثل گرد و خاک، گرده، کپک های قارچی و باکتری را از هوا پاک کند. به عبارت دیگر فیلتر هوا محفظه ای شامل تعدادی کیسه با جنس پلی استر که با عبور گاز حاوی غبار از دریچه ورودی و حرکت به سمت خروجی فیلتر، غبار موجود روی سطح خارجی کیسه‌ها می‌نشیند. سپس در مقاطع زمانی معین با اعمال پالس هوا، غبار موجود بر کیسه تکانده شده و به هاپر زیرین فیلتر ریخته می‌شود. به این ترتیب غبار از گاز جدا می‌شود. یکی دیگر از تجهیزاتی که به صورت گسترده برای غبارزدایی هوا در صنایع سیمان استفاده می‌شود بگ فیلترها می‌باشند. این نوع از فیلترها دارای بازدهی غبارگیری بالا می‌باشند که با توجه به نوع غبار تا 99.9 درصد بازدهی دارند. عاملی که کاربرد آن را محدود می‌کند، دمای گاز ورودی به آن می‌باشد، با پیشرفت‌های جدید در تهیه الیاف کیسه ای دامنه استفاده از آن‌ها وسیع‌تر شده است.
خرید تضمینی فیلتر هوا 
با استفاده از مصنوعات نساجی جدید کیسه‌ها تحمل دمای بالاتر از 200 درجه سانتی گراد را دارند. عوامل زیر در بگ فیلترها نقش اساسی بازی می‌کنند:
جنس کیسه‌های مورد استفاده
منطقه غبار زدایی
ساختار و شکل کیسه ها
نوع سیستم غبار تکانی از کیسه ها
مورد آخری که موجب می‌شود، صنایع را به سمت استفاده از سیستم‌های غبارگیر مبتنی بر پالس هدایت نماید. در این نوع از بگ فیلترها با تزریق پالسی از هوای فشرده در مدت زمان کوتاهی غبار تکانی کیسه‌ها انجام می‌شود. این نوع از فیلترها به صورت گسترده در قسمت‌های مختلف صنایع سیمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فیلترهای جت پالس عمدتا دارای شش بخش اصلی می‌باشند که عبارتند از:

داکت ورودی و محفظه ورودی گاز حامل غبار با فیلتر
کیسه‌های الیافی فیلتر
صفحه مشبک
شیرهای پالس
لوله‌های دمنده به کیسه ها
محفظه و داکت خروجی گازهای تصفیه شده
شرح فرایند عملکرد بگ فیلترها

خرید تضمینی فیلتر هوا

ترفندهاي خريد تضميني فيلتر هوا
1-هنگام عقد قرار داد جهت ساخت دستگاه توليد فيلتر هوا، اعدادي جهت توليد و راندمان دستگاه ذکر مي کنند که واقعي نمي باشد.
2-وقتي شما نتوانيد به مقدار ذکر شده در قرارداد، فيلتر هوا يا کاغذ چين شده تحويل دهيد، مي گويند به تعهدات خود عمل نکرده ايد و طبق قرارداد، قرار داد فسخ مي شود.
3-در قرار داد با شما عنوان مي کنند کاغذ يا فيلتر هوا استاندارد، طبق نمونه تحويل شده و شما موظف هستيد فيلتر استاندارد يا کاغذ استاندار تحويل دهيد. در صورتي که مواد اوليه توليد فيلتر هوا و کاغذ چين شده اي که به شما داده اند فاقد استاندارد بوده و عملا مي توانند از شما خريد نکنند.
4-نمونه فيلتري که ذکر شد به هيچ عنوان تحويل شما نمي شود و هر جا اعتراضي کنيد، يک نمونه فيلتر هوا استاندارد نشان مي دهند که در واقع شما تا به حال آن فيلتر را نديده ايد، ولي مي گويند هنگام عقد قرار داد آن را تحويل گرفته ايد و کتبا تاييد نموده ايد.
5-هنگام تحويل مواد اوليه فيلتر هوا با عناويني مثل نبود مواد اوليه و يا کاغذ خام فيلتر هوا يا انبار گرداني و يا و مواردي از اين قبيل روبرو خواهيد شد تا نتوانيد در موعد مقرر محصول تحويل دهيد يا به نوعي کمک مي کنند قرار داد را خودتان فسخ کنيد.
کمي تامل کافي است تا فرد با واقع بيني متوجه شود چنين شعارهايي وجود ندارد. شما در هر شغلي بخواهيد فعاليت نماييد، چنانچه بخواهيد پول و مزد حلال دريافت کنيد، بايد زحمت بکشيد و وقت بگذاريد.

شرکت پال تهویه البرز هم اکنون با استفاده از تکنولوژي هاي روز دنيا مبادرت به ساخت انوع فیلتر هوای صنعتی مي نمايد. از ويژگي هاي دستگاه فيلتر هواي اين گروه توليدي، کم مصرف بودن برق و هد ميکس هاي دنده اي cnc نسل جديد (آب خنک cooling water) مي باشد. دستگاههاي نسل جديد توليد فيلتر هوا ساخت اين شرکت با دستگاه هاي فيلتر هواي خودرو هاي خارجي هم از لحاظ کيفيت و هم از لحاظ قيمت قابليت رقابت دارند. 
 از ديگر ويژگي هاي دستگاه فيلتر هواي توليد شده توسط شرکت پال تهویه البرز تنوع محصول با قيمت توليدي بدون واسطه و خدمات پس از فروش حرفه اي و صادقانه در بازار توليد فيلتر هوا مي باشد.