پیش فیلتر الیاف شیشه ای

همانطور که بارها ذکر شد وجود پیش فیلتر ها ضرورت بسیاری در دستگاه های فیلتراسیون دارد، چرا که عمر مفید دستگاه را بالا برده و کارکرد فیلتر اصلی را افزایش می دهند. از فیلتر الیاف شیشه ای نیز می توان به عنوان پیش فیلتر استفاده کرد. فیلتر الیاف شیشه ای ساخته شده از الیاف فایبر گلاس با ظرفیت غبار گیری بالا و افت فشار مناسب می باشد. لذا استفاده از این پیش فیلتر در دستگاه هایی مانند دستگاه های هواساز صنعتی بسیار مناسب می باشد.
 
پیش فیلتر الیاف شیشه ای

مشخصات پیش فیلتر الیاف شیشه ای

  • افت فشار اولیه ۵/۲ متر برثانیه ۲۵ تا ۳۰ پاسکال
  • قدرت جدب خاک مصنوعی از نظر راندمان وزنی بین ۷۰ تا ۹۸ درصد
  • افت فشار نهایی ۲۰ پاسکال

شکل پیش فیلتر الیاف شیشه ای

بیس ویا پایه فیلتر الیاف شیشه ای، از جنس الیاف شیشه ای بهم پیوسته (امرگلاس یا امرکول) عموماً به ضخامت 25 و یا 100 میلیمتر می باشد، که پس از برش در داخل قاب مقوایی مقاوم و یا فلزی قرارداده میشود. قسمتهای باز قاب مقوایی در بر گیرنده 75 درصد از سطح قاب جهت عبور هوا از سطح فیلتر می باشد، فیلترهای الیاف شیشه ای بصورت پد در ابعاد مختلف با قاب و بدون قاب و یا بصورت فیلترهای رول (رولوماتیک) 20متری و 40 متری در عرضهای مختلف عرضه میگردد.

فروش پیش فیلتر الیاف شیشه ای

شرکت پال تهویه البرز با سالها سابقه در زمینه تولید انواع فیلتر ها و پیش فیلتر های هواساز از جمله پیش فیلتر الیاف شیشه ای، طبق نطر مشتری در ابعاد و اندازه های مختلف، فعالیت می کند. این فیلتر ها و پیش فیلتر ها دارای مواد اولیه مرغوب با خاصیت و ظرفیت جذب بالا بوده که در صنایع مختلف کاربرد دارند. برای اطلاع از قیمت ها وهمچنی ثبت سفارشات با کارشناسان پال تهویه البرز در ارتباط باشید.