فیلتر هوا صنعتی 


ما مفتخریم به اینکه جزو معدود شرکتهای فعال در زمینه تولید فیلتر های صنعتی هستیم که از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز جهت ساخت و تست فیلتر های هوا استفاده می کنیم . از جمله دیگر تولیدات ما می توان به فیلتر های اسپیلت و فن کوئل نیز اشاره کرد.

 
فیلتر هوای صنعتی

 

فیلترهای تهویه هوای صنعتی

فیلتر تهویه هوای صنعتی شامل فیلترهای  لانه زنبوری، فیلترهای هپا وفیلترهای اولپا، فیلترهای کیسه ای و فیلترهای وی بگ می باشد که قادر به گرفتن ذرات از 0.3 میکرون به بالا می باشند و تصفیه هوا را تا راندمان 99.999% انجام می دهند.
از فیلتر های صنعتی برای سالن های رنگ آمیزی ، بستر دوم هوا سازها و بطور کلی اماکنی که هوای پاک در آنها از اولویت برخوردار می باشد، استفاده می گردد.

 
فیلتر تهویه هوای صنعتی

 

کاغذ فیلتر یا مدیا بکار رفته در تولید فیلتر های صنعتی از جنس میکرو فایبر گلاس و یا مخلوطی از فایبرگلاس و پلیستر می باشد . دستگاه تازن مدیا به طریقه زیگزاگ و یا آکاردونی فویل ها را تا می زند.، ببه فضای ازاد بین این فیلترها اسپیسر یا جداکننده گفته می شود.
مجموعه کاغذ فیلتر و فویل در داخل قالبی از جنس نئوپان چند لایی، ام دی اف ، ورق گالوانیزه ، ورق آلومینیوم و یا استیل قرارداده شده و کلیه جوانب آن با چسب مخصوص به صورتی درزگیری میشود که جریان هوا فقط  قادر به عبور از داخل فیلتر خواهد بود.این فیلترها در یک طرف دارای لاستیک سیلینگ می باشند که پس از نصب در فیلترخانه ، این لاستیک باعث نفوذ هوای فیلتره نشده از اطراف فیلتر به مکانی که توسط فیلتر دارای هوای پاک میباشد می شود.

فیلتر هپا


فیلتر hepa و فیلتر هوای فشرده Hepa عمیق، فیلترهای  هوای با کارایی بالایی هستند و این نوع فیلتر ها در جایی که نیاز به کیفیت بسیار بالایی دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلتر  کیسه ای


فیلترهای هوای کیسه ای ، از نوع  فیلترهای متوسط هستند. آنها را می توان در جایی که نیاز به کیفیت هوا متوسط می باشد ،استفاده کرد؛ بنابراین همه چیز بستگی به سطح کیفیت هوا دارد .
 
فیلتر کیسه ای
 فروش انواع فیلتر هوای صنعتی
 
تلفن دفتر فروش : 02632318245

مدیر فروش : 09124787199