قیمت پیش فیلترهای فلزی

مجموعه پال تهویه البرز انواع پیش فیلتر فلزی را طراحی و تولید می کند شما عزیزان می توانید برای خرید انواع پیش فیلتر فلزی با ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

 
قیمت پیش فیلتر فلزی

پیش فیلترهای فلزی | فیلتر قابل شستشو

پیش فیلترهای فلزی که در ایران فیلترهای قابل شستشو نیز نامیده میشوند عموما در اولین مرحله فیلتراسیون هوا قرار می گیرند و با توجه به ابعاد چشمه های آخرین صفحه مشبک آن قادر به گرفتن اجسام و ذرات معلق در فضا از قطر یک الی دو میلیمتر به بالا هستند.

پیش فیلترهای فلزی چیست

ساختار پیش فیلترهای فلزی به گونه ایست که ورقه های توری فلزی به صورت چین خورده و تخت بر روی هم قرار داده شده است. قرار گرفتن این صفحات به صورتی است که در قسمت ورودی هوا شبکه ها بزرگ تر و بتدریج در آخرین مرحله دارای ریزترین شبکه می گردد.
توری فیلتر که از سیم نازک بافته میشود ، به صورت پیچیده و نا منظم است که این امر باعث پوشاندن تمام فیلتر بطور یک نواخت و جلوگیری از فرار ذرات از فیلتر میباشد.

خرید پیش فیلتر فلزی

یکی از مزایای پیش فیلترهای این شرکت تغییر ضخامت سیم و تراکم توری به سفارش مشتری با تلرانس بسیار بالا میباشد ، که این امر باعث میشود این فیلترها دارای کاربردهای فراوانی شود.پیش فیلترها معمولا در سایزهای 2.5*60*60 و 5*60*60 و 10*60*60 و 2.5*30*60 و 5*30*60 سلنتیمتر وطبق سفارش مشتری در هر ابعادی و از جنس استیل ، آلومینیوم و گالوانیزه تولید میگردد.
پیش فیلتر های آلومینیومی (قابل شستشو) معمولا در دستگاههای هوا ساز ، ایر واشر ، فن کویل ، کمپرسورها ، توربینها و مدخل ورودی کارخانجات استفاده میشود.

مشخصات فنی پیش فیلترهای فلزی

افت فشار اولیه این پیش فیلترها در جریان حجمی هوا معادل 3400 متر مکعب در ساعت(2000 سی اف ام) برابر 10 الی 20 پاسگال میباشد. ابعاد متداول آن 50×300×600 و 50×600×600 میلیمتر است و سایر ابعاد غیر متداول نیز قابل ساخت میباشند. توریهای چین خورده بکار رفته در آن از دو نوع گالوانیزه و یا آلومینیومی, با توجه به سفارش مصرف کننده انتخاب می شود.

مرکز فروش پیش فیلتر فلزی

عموما ابن نوع فیلترها در اولین مرحله فیلتراسیون قرار می گیرند. قاب آنها آلومینیوم و یا ورق آهن گالوانیزه و قسمت فیلترکننده از لایه های نوری آلومینیومی یا منفذه های درجه بندی شده می باشد. این فیلترها قادرند اجسام و ذرات معلق در فضا را از 1 الی 2 میلی متر به بالا بگیرند.افت فشار اولیه این پیش فیلترها 10 الی 20 پاسکال در جریان هوای 3400 مترم مکعب در ساعت می باشد و در ابعاد و اشکال مختلف ساخته می شود.موارد مصرف این نوع فیلترها در صنایع فولاد، مس، پتروشیمی، نفت، خودروسازی و صنایع لاستیک (تایر و تیوپ) و غیره می باشد.
مرکز فروش پیش فیلتر فلزی

پیش فیلتر فلزی ارزان