گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 133/03/01 - 13:59
كد :150

فیلتر هپا برای کولر آبی

فیلتر هپا برای کولر آبی بسیار سودمند می باشد و از ورود ذرات بیماری زا و حساسیت زا جلوگیری می کند و هوایی پاک برای منازب بیمارستان ها و دارات به وجود می آورد .

فیلتر هپا برای کولر آبی یا انواع وسایل تهویه بسیار کاربردی می باشد، فیلتر های هپا با حذف آلاینده ها و ویروس ها از هوا به جلوگیری از ایجاد یا عود بیماران آسمی و ریوی شده و سلامت بدن را در طولانی مدت افزایش می دهد .
نصب این مدل فیلتر ها بر انواع دستگاه ها امکان پذیر می باشد و با جلوگیری از ورود ذرات بزرگ تر از 0.03 بالای 99 درصد باعث فراهم کردن هوایی پاک در انواع مراکز و منازل می شود .
با نصب این مد فیلتر ها بر روی کولر آبی خود در فصل های آلرژی را دیگر ، آلرژی سراغتان نمی آید و امکان بیمار شدنتان بسیار پایین می آید .
کولر های آبی با وارد کردن هوای بیرون به صورت بادی سرد به داخل منزل باعث ورود انواع ذرات و گرد و غبار می شود و به تازگی با فراهم آوردن امکان نصب فیلتر هپا بر روی کولر ها امکان ورود این مدل آلاینده ها به داخل خانه حذف می شود .

فیلتر دریچه کولر آبی 

نصب این گونه فیلتر ها بر روی دریچه کولر امکان پذیر می باشد زیرا با نصب ابن فیلتر ها باعث گیر افتادن ذرات ریز گرد و غبار بر سح فیلتر شده و از ورود آن ها به داخل خانه جلوگیری می شود .

مزیت نصب این فیلتر ها بر وسایل تهویه 

مزایای استفاده از این فیلتر بسیار زیاد می باشد و در زیر به شرح مختصری از این موارد می پردازیم .

  • ضد حساسیت :با نصب فیلتر هپا بر روی کولر ها و عدم وارد شدن گرد انواع گل و درختان در فصل های مختلف به داخل از بروز و یا تشدید انواع آلرژی ها جطلوگیری می شود . 
  • افزایش سلامت قلب و عروق : با نصب این فیلتر هوای تنفسی پاک شده و متقابلا بر سلامت قلب و عروق نیز تاثیر می گذارد .
  • جلوگیری از ابتلا به انواع ویروس ها : این فیلتر ها با نگه داشتن ذرات وارد شده و جلوگیری از پخش شدن آن ها به داخل منزل را منجر می شود . بیشتر این ذرات بیماری زا و ویروسی می باشند و با فبلتر شدن این دسته از ویروس ها دیگر امکان بیمار شدن از بین می رود .
  • خواب بهتر و کم شدن حمله آسمی : با فراهم شدن هوای پاک و از بین رفتن 99.99 درصد آلاینده ها علاوه بر تنفس هوای سبک و ایجاد خواب آرام ، برای کاهش سختی تنفسی و بیماران آسمی بسیار سودمند می باشد .
  • کم شدن احتمال سرطان ریه : همان طور که میدانید دود سیگار و یا مشاین آلات و..  احتمال مبتلا شدن به سرطان را بالا می برد پس برای جلوگیری از ورود این آلاینده های مضر به داخل خانه و یا پاکیزه شدن محیط منزل  پس از کشیدن سیگار بهتر است از فیلتر های هپا استفاده نمایید .

قیمت فیلتر های هپا 

عواملی مانند ریز بود منافذ فیلتر هپا و تراکم زیاد این فیلتر برای استفاده در کولر های آبی با پمپ نیرومند مناسب می باشد و به آسانی امکان استفاده از این فیلتر ها وجود دارد .
قیمت این محصول به دلیل وجود ابعاد و استاندارد های مختلف ، متغییر می باشد و بهتر است قبل از خرید اطلاعات خود را نسبت به محصول بالا برده و در نتیجه خریدی مناسب با نیاز داشته باشید .