گروه خبري : آخرین مقالات
تاريخ انتشار : 1398/07/01 - 10:42
كد :43

پیش فیلتر امرگلاس

پیش فیلتر امرگلاس یا فیلتر های رولی الیاف شیشه برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد  اما از مهمترین موارد مصارف آن می توان به استفاده از آن در مسیر هوای خروجی کابین برای پاشیدن رنگ و یا کوره رنگ که آلوده و دارای گرد رنگ می باشد نام برد.


پیش فیلتر امرگلاس یا فیلتر های رولی الیاف شیشه برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد  اما از مهمترین موارد مصارف آن می توان به استفاده از آن در مسیر هوای خروجی کابین برای پاشیدن رنگ و یا کوره رنگ که آلوده و دارای گرد رنگ می باشد نام برد. پیش فیلتر امرگلاس در مسیر خروجی کابین قرار میگیرد تا از خروج رنگ و آلوده کردن کانال هوا و محیط بیرون سالن رنگ جلوگیری کند.

 

 

پنل امرگلاس

 

فیلتر جذب رنگ

 فیلتر رولی الیاف شیشه به نام فیلتر جذب رنگ یا PAINTSTOP نیز خوانده می شود. این فیلتر ها به دو شکل: دارای توري محافظ در خروجي فیلتر یا ساپورت دار و خروجی فیلتر بدون توری محافظ یا بدون ساپورت تولید می شود.

 

اندازه فیلتر امرگلاس

این فیلتر ها معمولا به شکل فیلتر رول شده یا رولوماتیک با ضخامت 50 ، 100 میلیمتر و عرض 1500 ، 1800 ، 2000 میلیمتر و طول 20 و 40 متر تولید و عرضه می گردند.  این فیلتر ها به شکل فیلتر پانلی یعنی فیلتر قاب دار و همچنین بدون قاب تولید می شوند . فیلتر های قاب دار در مدل های با قاب مقوایی ، قاب فلزی  و قاب گالوانیزه تولید می شوند. 

 

پنل پیش فیلتر امرگلاس


 

جنس فیلتر امرگلاس

جنس فیلتر های امرگلاس شبیه به پشم شیشه  می باشد و از آنها می توان بعنوان پیش فیلتر قبل از فیلتر های کیسه ای و هپا هواساز هایژنیک استفاده کرد. زمانی که احتیاج به فیلتر هوای مقاوم در برابر حرارت نیاز داریم می توانیم از این فیلترها استفاده نماییم.
در کلاس بندی یورونت پیش فیلتر امرگلاس تحت درجه ی G2 ,G3 ,G4 قراردارد و افت فشار اولیه آن در هوای عبوری با سرعت 5/2 متر بر ثانیه 25 الی 30 پاسکال است. همچنین قدرت جذب خاک مصنوعی آن از نظر راندمان وزنی بین 70 تا 98 درصد اندازه‌گیری شده است . افت فشار نهایی فیلتر امرگلاس 50 پاسکال می باشد .

 

پنل فلزی پیش الیاف

 

ابعاد پیش فیلتر های امرگلاس

پیش فیلتر هایی که به شکل پنلی ساخته می شوند ابعاد مشخصی دارند که این ابعاد اصولا در سایزهای  595*595 ، 295*595 ، 490*490 میلیمتر و با ضخامتهای 50 ، 100 میلیمتر با قاب کارتنی یا مقوایی ، قاب فلزی  و گالوانیزه تولید می شوند البته برای کاربردهای خاصی اگر نیاز به ابعاد دیگری داشته باشید می توانید آن را سفارش دهید تا برایتان تولید نماییم.  
 

 

ابعاد پیش پنل امرگلاس

 

فروش فیلتر امرگلاس در کرج توسط شرکت پال تهویه البرز