فروش پیش فیلترهای فلزی

پال تهویه البرز مرکز فروش انواع پیش فیلتر های فلزی می باشد شما عزیزان می توانید برای خرید پیش فیلتر های فلزی با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.
فروش پیش فیلترهای فلزی
شرکت پال تهویه البرز اولین و تنها تولید کننده تخصصی توریهای گرد بافت سیمی در ایران با بهره گیری از دانش فنی و کادر مجرب اقدام به تولید توری فیلتر از جنس استنلس استیل ، آلومینیوم و گالوانیزه و...نموده تا در راستای بالا بردن کیفیت صنعت فیلترسازی سهیم باشد.

پیش فیلترهای فلزی

پیش فیلترهای فلزی که در ایران با نام فیلترهای قابل شستشو نیز شنخته می شوند عموماً در اولین مرحله فیلتراسیون هوا قرار می گیرند و با توجه به ابعاد چشمه های آخرین صفحه مشبک آن قادر به گرفتن اجسام و ذرات معلق درفضا از قطر یک الی دو میلیمتر به بالا می باشند. ساختار این پیش فیلترها به گونه می باشد که ورقه های توری فلزی به صورت چین خورده و تخت بر روی هم قرار گرفته است.

قیمت پیش فیلتر های فلزی

قرارگرفتن این صفحات به صورتی است که در قسمت ورودی هوا شبکه ها بزرگتر و بتدریج در آخرین مرحله دارای ریزترین شبکه می گردد.
فیلترهای فلزی یا همان فیلترها ی قابل شستشو  معمولا در اولین مرحله فیلتراسیون هوا قرار می گیرند و با توجه به ابعاد چشمه های آخرین صفحه مشبک توری استفاده شده آن قادر به گرفتن اجسام و ذرات معلق درفضا از قطر یک الی دو میلیمتر به بالا هستند . ساختار این پیش فیلترها به گونه ایست که ورقه های توری فلزی به صورت چین خورده و تخت بر روی هم قرار داده شده است .

خرید پیش فیلترهای فلزی

افت فشار اولیه این پیش فیلترها در جریان حجمی هوا معادل ۳۴۰۰ متر مکعب در ساعت (۲۰۰۰ سی اف ام ) برابر ۱۰ الی ۲۰ پاسکال می باشد . ابعاد متداول آن ۶۰*۳۰ و ۶۰*۶۰ سانتیمتر با ضخامت ۱ و ۲ اینچی است . سایر ابعاد غیر متداول نیز قابل ساخت میباشند . توریهای چین خورده بکار رفته در آن از دو نوع گالوانیزه و یا آلومینیومی ، با توجه به سفارش مصرف کننده انتخاب می شود .

بهترین پیش فیلترهای فلزی

پیش فیلتر هوای هواساز ها
فیلتر روغن گیر هود های صنعتی
فیلتر کردن هوای ورودی از گرد و غبار و ضرات ریز
 
قیمت پیش فیلترهای فلزی