فیلتر اسموک استاپ در کرج

همانطور که از اسم این فیلتر پیداست فیلتر اسموک استاپ، فیلتر دودگیر است. وطیفه این فیلتر جذب بو و انواع آلودگی می باشد. افیلتر اسموک استاپ جهت دستگاه های تصفیه هوایخانگی استفاده می شود. فیلتر اسموک استاپ درواقع یک پیش فیلتر محسوب می شود. در نطر داشته باشید هرچه تعداد پیش فیلتر ها بیشتر باشد راندمان دستگاه هواساز بیشتر خواهد شد.
فیلتر اسموک استاپ در کرج

فیلتر اسموک استاپ

فیلتر اسموک استاپ در واقع در برابر الاینده های مضر گازی استفاده می شود. از فیلتر اسموک استاپ علاوه بر سیستم های تسویه هوای خانگی در صنایع ای که در معرض آلاینده های شیمیایی، پاک کننده ها، مواد فرارو دود قرار دارند استفاده می شود. همچنین از دیگر مزایای فیلترهای اسموک استاپ می توان به حدف مواد آلرژی زا نیز اشاره کرد.فیلتر اسموک استاپ تقریباو99.۹7٪ آلرژن ها مانند گرده ، گرد و غبار ، اسپورهای کپک و شوره حیوانات را با فناوری فیلتراسیون هپا حذف می کند.

تعویض فیلتر اسموک استاپ 

وقتی زمان تعویض فیلتر اسموک استاپ (تقریباً هر شش ماه) فرا رسید ، ابتدا با جدا کردن دستگاه تصفیه هوای خود از برق استفاده کنید. برای دسترسی به فیلتر ، توری ورودی هوا را در سمت راست بردارید. زبانه های دو طرف فیلتر استفاده شده را کنار هم بکشید تا مانند کتاب بسته شده و حذف شود. یک فیلتر جدید وارد کنید ، آن را مانند یک کتاب داخل دستگاه تصفیه هوا باز کنید - کناره ها باید در جای خود محکم شوند. توری ورودی هوا را عوض کرده و دوباره وصل کنید. تعویض فیلتر اسموک استاپ آسان است. 

خرید فیلتر اسموک استاپ

شرکت پال تهویه البرز به عنوان اولین تولید کننده فیلتر اسموک استاپ افتخار دارد تا این فیلتر را به صورت جزئی و کلی طبق سفارش مشتری ارائه دهد.
جهت دریافت قیمت با ما تماس بگیرید