خرید فیلتر هپا تصفیه هوا در تهران

فیلتر هپا در اکثر دستگاه ها و تجهیزاتی که جریا هوا در آنها تاثیر گذار است تعبیه می گردد. فیلتر هپا یکی از قوی ترین و موثرترین فیلترها می باشد. از فیلتر هپا در اکثر سیستم  های تهویه مطبوع، لوازم آزمایشگاهی، لوازم صنعتی و لوازم خانگی استفاده می شود. نمونه بارز فیلتر هپا، فیلتر جارو برقی می باشد.اگر دقت کرده باشید قسمت پشتی جاروبرقی در زمان کارکرد جریان هوا به خوبی احساس می شود ولی ذرات معلقی دیده نمی شود. علت ان است که هوای مکیده شده به وسیله لوله چاروبرقی داخل کیسه و سپس از فیلتر هپا می گذرد آشغال و ذرات درشت تر در کیسه جمع آوری و ذرات ریز معلق توسط فیلتر هپا جذب و بهدام انداختع می شوند. تولید کننده فیلتر هپا در کرج شرکت پال تهویه می باشد که با سالها تجربه در زمینه ساخت انواع فیلتر های هوا از جمله فیلتر هپا، با استفاده از بروز ترین تکنولوژی و مواد اولیه مرغوب، آماده ی قبول سفارشات شما می باشد.

خرید فیلتر هپا تصفیه هوا در تهران

قیمت خرید فیلتر هپا تصفیه هوا در تهران

قیمت فیلتر هپا بستگی به ضخامت، ابعاد و کارایی آن دارد. اما گذشته از این قیمت پایه فیلتر هپا متغیر است. علت تفاوت قیمت فیلتر هپا مانند سایر کالا ها به فروشنده یز بستگی دارد. قیمت یک کالا بر اساس قیمت تمام شده بعلاوه سود فرووشنده تعیین می شود. در بازار واسطه امروزی پس از چند بار خرید و فروش یک کالا قیمت ولیه افزایش یافته و بدست خریدار واقعی می رسد. شرکت پال تهویه البرز به دلیل اینکه تولید کننده اصلی فیلتر هپا می باشد، فیلتر هپا را ارزانتر از دیگر مراکز فروش عرضه می کند. برای خرید فیلتر هپا ارزان به صورت کلی و جزئی شما می تواتید با کارشناسان پال تهویه البرز در ارتباط باشید. مرکز فروش فیلتر هپا نیز در نظر دارد تا تمامی محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی به صورت آنلاین و از طریق فروش اینترنتی خود به بازار عرضه نماید. 

02632318245 | 09124787199

مرکز خرید فیلتر هپا تصفیه هوا در تهران

تولید فیلتر هپا نیاز به تخصص و مواد اولیه مرغوب دارد. شرکت پا تهویه البرز با سالها تجربه در زمینه تولید فیلتر هپا این محصول را به صورت کلی و جزئی طبق سفارشات و استاندارد های لازم تو لید می کند. در واقع پال تهویه البرز یکی از تولید کننوگان برتر فیلتر هپا در ایران می باشد. فیلتر هپا به صورت برش خورده  متری و رولی در بازار عرضه می شود. مشتریان فیلتر هپا اصولا کارخانجاتی هستند که دستگاه های مکش و دمش تولید می کنند مانند : تولید دستگاه های تصفیه هوا،  دستگوه های تهویه هوای مطبوع، جاروبرقی، دستگاه های فیلتراسیون و.... شرکت پال تهویه به عنوان تولید کننده انواع فیلتر های هوا مانند فیلتر هپا، پیش فیلتر فلزی، فیلتر اسموک استاپ ، فیلتر الیاف شیشه ای، فیلتر کفی پلیتد،فیلتر کربن اکتیو و... شناخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات این شرکت با کارشناسان پال تهویه در ارتباط باشید.