تولید کننده فیلتر کیسه ای

در تولید فیلترهای کیسه ای استانداردهای متفاوتی در ساخت و تولید به کار گرفته میشود. و با این تفسیر هزینه های متفاوتی هم برای آن در نظر میگیرند. فیلتر های کیسه ای از نظر کارایی و کاربرد در سطوح مختلفی قرار میگیرند و تولید کنندگان در تلاشند که با افزایش مزایا و کیفیت فیلترهای کیسه ای و جلب رضایت مشتریان بازار فروش را تحت تاثیر قرار دهند.فیلترها از نظر کارکرد و زمینه استفاده دارای ویژگی منحصر بوده و در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. تولید کننده فیلتر کیسه ای باید بررسی های مختلفی را برای تولید و طراحی مناسب ترین محصول در نظر بگیرند.  در غیر این صورت محصول انتخاب شده، عملکرد مطلوبی نخواهد داشت. برای خرید این محصولات حتما تولید کننده فیلتر کیسه ای معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت محصولات خریداری شده مطمئن باشید.

مزایای فیلتر کیسه ای 

یکی از کار آمد ترین و مهم ترین انواع دستگاه های تصفیه هوا فیلتر کیسه ای نام دارد. و استفالده از آن باعث میشود تا محیطی عاری از هر گونه گرد و غبار به ارمغان بیاورد بنابراین لزوم استفاده از این دستگاه در این مکان ها الزامی می باشد. این محفظه از تعدادی کیسه که از جنس پلی استر هستند تشکیل شده و زمانی که غبار از دریچه ی ورودی آن داخل می شود روی سطح بیرونی کیسه ها می نشیند و هوای پاکیزه از آن خروج می شود. این فیلتر های کیسه ای برای ذره هایی با قطر حتی یک میکرون کاربرد دارند. همچنین اگر به درستی طراحی شوند از راندمان پالایش 95 درصدی برخوردار می گردند. فیلتر های کیسه ای دارای مزایای بسیار فراوانی هستند که مهم ترین آن ها بازدهی کاربری بالا، هزینه ی کاربری پایین، مقاوم در مقابل گازهای قابل اشتغال، ذره های غبار مورد انفجار و....، استفاده آسان، دوام بالا ، کیسه هایی با ماندگاری بالا را برخوردار هستند. از دیگر مزایای فیلترهای کیسه ای میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
•    ظرفیت نگهداری ذرات
•    نرخ جریان بالا
•    ضد الکتریسیته بودن ساکن (در صورت نیاز کارفرمایان)
•    قابلیت تمیز کاری با استفاده از جریان معکوس هوا
•    محافظت از محیط زیست
•    زمان سرویس دهی به مدت طولانی

تولید انواع فیلترهای کیسه ای

فیلترها در صورتی که به طور مطلوب مورد استفاده قرار گیرند، دارای طول عمر بالاتری خواهند بود. انتخاب فیلتر نامناسب نه تنها هزینه ی صرف شده برای خرید آنها را به باد خواهد داد، بلکه می تواند به دردسرهای بسیاری نیز منجر شود. معمولا کاربران به دلیل کاهش هزینه های خرید این نوع از فیلترها، معیارهای دیگر را مد نظر قرار نمی دهند ولی غافل از این واقعیت که همین امر می تواند به مشکلات بیشتری منجر شود. زیرا در این صورت مجبور خواهید بود در کوتاهترین مدت زمان نمونه های نادرست انتخاب شده را تعویض کنید و مجدد هزینه ی بیشتری را پرداخت کنید. در صورت نیاز به مشاوره ی برای خرید این محصولات با ما در تماس باشید. شرکت پال تهویه البرز با بیش از 12 سال سابقه در زمینه ساخت انواع فیلترهای کیسه ای می باشد.برای دریافت اطلاعات و مشاوره جهت خرید فیلترهای کیسه ای با همکاران ما در پال تهویه البرز تماس حاصل فرمایید.