فروش فیلتر هوای صنعتی

پال تهویه ارائه دهنده ی بهترین و باکیفیت ترین فیلتر هوای صنعتی درایران است. فیلتر هوای صنعتی در بیمارستان ها، پالایشگاه ها، خودروسازی وکارخانه ها بیشترین کاربرد رادارد. تا افرادی که در این محل ها مشغول به کار هستند بتوانند هوای پاک را استشمام کنند ودچارمشکلات ریوی وتنفسی نشوند.
فروش فیلتر هوای صنعتی

جنس انواع فیلتر هوای صنعتی

جنس فیلتر هوای صنعتی از کاغذ، پارچه، اسفنج ،فلز و شیشه ساخته شده است. این فیلترها قابلیت شست وشو دارند ودر مواقع ای که گرد وغبار وآلودگی روی این فیلترها جمع شده می توانید آنها را بشویید.

فیلتر هوای صنعتی کاغذی

فیلتر هوای صنعتی کاغذی ارزان ترین فیلتر هوا بالبه های پلاستیکی است که قسمت داخلی آن از کاغذ تهیه شده است.

فیلتر هوای صنعتی روغنی

فیلتر هوای صنعتی روغنی جریان هوا را به طرف اسفنج ویا یک توری کوچک وریز روغنی هدایت می کند

فیلتر هوای صنعتی اسفنجی

فیلتر هوای صنعتی اسفنجی ازپلیمرهای روغنی ساخته شده و مناسب استفاده در محیط هایی که گرد وخاک بسیاری دارند، می باشد.

فیلتر هوای صنعتی پنبه ای

فیلتر هوای صنعتی پنبه ای تشکیل شده از پارچه های پنبه و دارای منافذ بسیار ریز برای جلوگیری از گرد و غبار است که قابلیت شست و شو دارند. می توان چندین بار از فیلتر هوای صنعتی از جنس پنبه استفاده کرد.

راههای تشخیص کیفیت فیلتر هوای صنعتی

کیفیت فیلتر هوای صنعتی توسط افراد متخصص این فن باید شناسایی شود ولی برای اطمینان بیشتر دراین مورد به نشان استاندارد فیلترها دقت فرمایید.

انواع فیلترهای هوای صنعتی

فیلتر هوای صنعتی کیسه ای 

فروش فیلتر هوای  صنعتی کیسه ای در ردیف فیلترهای متوسط جای دارد و از موارد استفاده این نوع فیلتردر محیط هایی که کیفیت هوای آن در سطح متوسط است کاربرد دارد.جنس فیلتر هوای صنعتی کیسه ای از پلی استر با ضخامت های متنوع ساخته شده است. دور این فیلتر هوای کیسه ای از ورق های گالوانیزه یا آلومینیوم ساخته شده است.

فیلترهوای صنعتی هپا

فیلتر هوای صنعتی هپا، فیلتر هوای فشرده ای است با کیفت بالا و برای محیط هایی که کیفیت هوا بسیار حائزاهمیت باشد استفاده می شود. فیلتر هپا برای فیلتر کردن ذرات رادیو اکتیو ازهوا و جلوگیری از ورود آلودگی به هوا استفاده می شود. تکنولوژی فیلترهوای صنعتی هپا محرمانه است ودر محیط های نظامی به کار گرفته می شد. بعدها تکنولوژی هپا برروی بیلبردها وتبلیغات تلویزیونی نمایش داده شد.

فیلتر هوای صنعتی میکروفیلتر

وظیفه اصلی میکروفیلتر ها گرفتن ذرات معلق در خطوط هوای فشرده است که کاربرد آن ها در کارخانجات صنعتی و تجهیزات هوای فشرده، صنایع مواد غذایی، صنایع چاپ و بسته بندی و کارتن سازی، صنایع بیمارستانی و داروسازی و دندانپزشکی، صنایع نقاشی و رنگ آمیزی می باشد.

فیلتر هوای صنعتی در خودروسازی

فروش فیلتر هوای صنعتی در خودروسازی وسیستم خودروها مهمترین عامل در عملکرد موتور خودرو است و سبب کاهش مصرف سوخت اتومبیل ها وصرفه جویی در هزینه می شود زیرا گرد وغبار و خس وخاشاک برروی منافذ سلولز فیلتر می نشیند وآسیبی به موتور نمی زند.در خودروی بدون فیلتر هوا به دلیل پرشدن فضای موتور از مواد شیمیایی ،حشرات ، برگ ها وآشغالهای ریز دیگر ،مجاری موتور مسدود شده وخودرو از کار می افتد.

کاربرد فیلتر هوای صنعتی

فیلتر هوای صنعتی به منظور فیلتر کردن هوا و حذف ذرات اضافی معلق در هوا استفاده می شوند. هر یک از دستگاه های صنعتی بر اساس شرایط فنی، نوع اقلیم، مشخصات و نوع کارآیی خود از فیلتر هوا صنعتی مناسب و مخصوص استفاده می کند. فیلتر هوای صنعتی در انواع فیلتر کیسه ای، بگ فیلتر، فیلتر کفی پلتید، فیلتر هپا، فیلتر اولپا، فیلتر لانه زنبوری، فیلتر تحت فشرده، میکرو فیلتر، فیلتر هوای کاغذی، فیلتر نمدی و ... موجود می باشد. از کاربرد های مهم فیلتر هوای صنعتی می توان موارد زیر را نام برد.
 • کمک به تصفیه هوا و هواسازی در محیط های مختلف صنعتی
 • صنایع دارویی
 • صنایع مواد غذایی
 • کارخانه های تولید مواد شیمیایی
 • سالن های رنگ آمیزی
 • هوای ورودی توئریبن ها کمپرسورها
 • داخل محیط های درمانی مانند بیمارستان ها و درمانگاه ها
 • خروجی های کابین های رنگ
و در کل در تمامی محیط هایی که داشتن هوای پاک و تمیز جزء الویت ها می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای استفاده از فیلتر هوای صنعتی

استفاده از فیلتر هوای صنعتی مزیت های فراوانی را به همراه دارد گه از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.
 • هنگامی که شخصی در اثر بیماری سرفه و عطسه می کند شما می توانید با استفاده از فیلر هوا ویروس ها و باکتری ها و حتی قطرات ریز موجود در هوا را از بین ببرید و خطر انتقال ویروس به دیگران را کاهش دهید.
 • با استفاده از فیلتر هوا مناسب می توانید از ایجاد آلرژی در افراد جلوگیری نمایید. و همچنین با استفاده از این محصول ذراتی که باعث ایجاد آلرژی می شوند را از بین ببرید.
 • با استفاده از فیلتر هوای صنعتی می توانید منجر به افزایش عمر سیستم تهویه مطبوع شوید.
 • سموم، قارچ ها و باکتری های موجود در هوا برای کودکان و سالمندان مضر می باشد و شما با استفاده از فیلتر هوا می توانید بیماری های تنفسی مانند آسم را کاهش دهید.
 • فیلتر هوا در بو هایی که در فضا موجود می باشد نیز تاثیر گذار می باشد و با استفاده از این محصول می توان ذرات بد بو موجود در هوا را حذف کرد و یک فضای خوشبو با هوای مطبوع را در محیط خود ایجاد کرد.
 • با استفاده از فیلتر هوا شما می توانید به کسانی که دارای بیماری آسم هستند کمک فراوانی کنید تا هوای تمیز و پاکیزه را تنفس کنند.
 • شما همچنین با استفاده از فیلتر هوای مناسب می توانید خوابی راحت را برای خود و اعضای خانواده خود فراهم آورید.