فروش فیلتر هوای صنعتی

پال تهویه ارائه دهنده ی بهترین و باکیفیت ترین فیلترهای صنعتی درایران است. فیلتر هوای صنعتی در بیمارستان ها، پالایشگاه ها، خودروسازی وکارخانه ها بیشترین کاربرد رادارد. تا افرادی که در این محل ها مشغول به کار هستند بتوانند هوای پاک را استشمام کنند ودچارمشکلات ریوی وتنفسی نشوند.
فروش فیلتر هوای صنعتی

جنس انواع فیلتر هوای صنعتی

جنس فیلتر هوای صنعتی از کاغذ، پارچه، اسفنج ،فلز و شیشه ساخته شده است. این فیلترها قابلیت شست وشو دارند ودر مواقع ای که گرد وغبار وآلودگی روی این فیلترها جمع شده می توانید آنها را بشویید.

فیلتر هوای صنعتی کاغذی

فیلتر هوای صنعتی کاغذی ارزان ترین فیلتر هوا بالبه های پلاستیکی است که قسمت داخلی آن از کاغذ تهیه شده است.

فیلتر هوای صنعتی روغنی

فیلتر هوای صنعتی روغنی جریان هوا را به طرف اسفنج ویا یک توری کوچک وریز روغنی هدایت می کند

فیلتر هوای صنعتی اسفنجی

فیلتر هوای صنعتی اسفنجی ازپلیمرهای روغنی ساخته شده و مناسب استفاده در محیط هایی که گرد وخاک بسیاری دارند، می باشد.

فیلتر هوای صنعتی پنبه ای

فیلتر هوای صنعتی پنبه ای تشکیل شده از پارچه های پنبه و دارای منافذ بسیار ریز برای جلوگیری از گرد و غبار است که قابلیت شست و شو دارند. می توان چندین بار از فیلتر هوای صنعتی از جنس پنبه استفاده کرد.

راههای تشخیص کیفیت فیلتر هوای صنعتی

کیفیت فیلتر هوای صنعتی توسط افراد متخصص این فن باید شناسایی شود ولی برای اطمینان بیشتر دراین مورد به نشان استاندارد فیلترها دقت فرمایید.

انواع فیلترهای هوای صنعتی

فیلتر هوای صنعتی کیسه ای 

فروش فیلتر هوای  صنعتی کیسه ای در ردیف فیلترهای متوسط جای دارد و از موارد استفاده این نوع فیلتردر محیط هایی که کیفیت هوای آن در سطح متوسط است کاربرد دارد.جنس فیلتر هوای صنعتی کیسه ای از پلی استر با ضخامت های متنوع ساخته شده است. دور این فیلتر هوای کیسه ای از ورق های گالوانیزه یا آلومینیوم ساخته شده است.

فیلترهوای صنعتی هپا

فیلتر هوای صنعتی هپا، فیلتر هوای فشرده ای است با کیفت بالا و برای محیط هایی که کیفیت هوا بسیار حائزاهمیت باشد استفاده می شود. فیلتر هپا برای فیلتر کردن ذرات رادیو اکتیو ازهوا و جلوگیری از ورود آلودگی به هوا استفاده می شود. تکنولوژی فیلترهوای صنعتی هپا محرمانه است ودر محیط های نظامی به کار گرفته می شد. بعدها تکنولوژی هپا برروی بیلبردها وتبلیغات تلویزیونی نمایش داده شد.

فیلتر هوای صنعتی میکروفیلتر

فیلتر هوای صنعتی در خودروسازی

فروش فیلتر هوای صنعتی در خودروسازی وسیستم خودروها مهمترین عامل در عملکرد موتور خودرو است و سبب کاهش مصرف سوخت اتومبیل ها وصرفه جویی در هزینه می شود زیرا گرد وغبار و خس وخاشاک برروی منافذ سلولز فیلتر می نشیند وآسیبی به موتور نمی زند.در خودروی بدون فیلتر هوا به دلیل پرشدن فضای موتور از مواد شیمیایی ،حشرات ، برگ ها وآشغالهای ریز دیگر ،مجاری موتور مسدود شده وخودرو از کار می افتد.