فیلتر کیسه ای قیمت

فیلترهای کیسه ای (بگ فیلتر) نوعی از سیستم های غبار زدایی دارای راندمان بالا می باشند.این فیلترها که شامل کیسه های عمودی به قطر ۲۰۰-۱۴۰ میلی متر و ارتفاع ۳۲۰۰-۲۳۰۰ میلی متر می باشند و به طور معمول تعدادی از کیسه ها را در یک محفظه فلزی به طور موازی در کنار هم قرار می دهند و جریان غبار از درون آن عبور می کند.این نوع فیلترها برای ذراتی با قطر حدود یک میکرون به کار می روند و اگر به طور مناسب طراحی شوند دارای راندمان پالایش ۹۵ درصد خواهند بود.
به دو روش می توان فیلترهای کیسه ای را در معرض جریان غبار قرار داد:
جریان به داخل سیستم دمیده شود ولی به لحاظ اینکه دستگاه در فشار بالاتر از جو کار خواهد کرد این امکان بسیار زیادی برای بروز نشت غبارهای آلوده وجود دارد. بنابراین این روش مطرود است.
جریان از داخل سیستم مکش شود. در این روش چون دستگاه در فشاری پایین تر از فشار جو کار می کند امکان نشت وجود نخواهد داشت. در ضمن اجزا متحرک هواکش با ذرات غبار برخورد ندارند. بنابراین جریان از دستگاه مکش می شود.
فیلتر کیسه ای قیمت

عوامل موثر بر قیمت فیلتر کیسه ای 

قیمت فیلتر کیسه ای درنیز با توجه به موارد بسیاری تعیین می شود و فرد مشتری می بایست به تمامی این موارد توجه ویژه داشته باشد تا بتواند کیسه های مورد نظر خود را با قیمت مناسب و همچنین کیفیت بالایی خریداری کند.
از موارد مهم و موثر در قیمت ها، این است که میزان کیفیت می تواند قیمت ها را تا حد زیادی بالا و پایین کند که کاملا این موضوع محسوس است.
همچنین عواملی مانند نوع برند تولید کننده هم بسیار مهم می باشد و درصد زیادی را در زمینه افزایش قیمت ها بر عهده دارد و می تواند برای مشتری بسیار مهم باشد.
نحوه خرید و فروش و همین طور میزان و حجم درخواستی خرید مشتری نیز از موارد دیگری است که به نوعی قیمت ها را تغییر می دهد و هرچه حجم خریدهای شما بیشتر باشد، مرکز فروش می تواند تخفیف بیشتری را برای شما در نظر بگیرد و در صورت خرید آنچه که نیاز دارید، با استفاده از روش آنلاین، مزایای ویژه ای شامل حالتان خواهد شد.
بنابراین قبل از اقدام به خرید، ابتدا لیست قیمت محصولات را از مجموعه های مختلف دریافت کنید و سپس به مقایسه میان آن ها بپردازید.

مزایای فیلتر کیسه ای 

یکی از کار آمد ترین و مهم ترین انواع دستگاه های تصفیه هوا فیلتر کیسه ای نام دارد. و استفالده از آن باعث میشود تا محیطی عاری از هر گونه گرد و غبار به ارمغان بیاورد بنابراین لزوم استفاده از این دستگاه در این مکان ها الزامی می باشد. این محفظه از تعدادی کیسه که از جنس پلی استر هستند تشکیل شده و زمانی که غبار از دریچه ی ورودی آن داخل می شود روی سطح بیرونی کیسه ها می نشیند و هوای پاکیزه از آن خروج می شود.
 این فیلتر های کیسه ای برای ذره هایی با قطر حتی یک میکرون کاربرد دارند. همچنین اگر به درستی طراحی شوند از راندمان پالایش 95 درصدی برخوردار می گردند. فیلتر های کیسه ای دارای مزایای بسیار فراوانی هستند که مهم ترین آن ها بازدهی کاربری بالا، هزینه ی کاربری پایین، مقاوم در مقابل گازهای قابل اشتغال، ذره های غبار مورد انفجار و....، استفاده آسان، دوام بالا ، کیسه هایی با ماندگاری بالا را برخوردار هستند. از دیگر مزایای فیلترهای کیسه ای میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
•    ظرفیت نگهداری ذرات
•    نرخ جریان بالا
•    ضد الکتریسیته بودن ساکن (در صورت نیاز کارفرمایان)
•    قابلیت تمیز کاری با استفاده از جریان معکوس هوا
•    محافظت از محیط زیست
•    زمان سرویس دهی به مدت طولانی