خرید فیلتر هپا صنعتی 

از محصولات شرکت تولیدی و صنعتی پال تهویه، فیلتر هپا صنعتی می باشد. فیلتر صنعتی هپا از جمله بخش های تاثیرگذار و در کل فیلترهای هپا(HEPA) در تجهیزات و دستگاه هایی مورد استفاده قرار می گیرد که با مکش یا دمش هوا سر و کار دارند. از لوازم خانگی که این فیلتر در آن ها استفاده شده است می توان به دستگاه تصفیه هوا و جارو برقی اشاره کرد. فیلتر هپا از الیاف فایبرگلاس، پوشال و حصیر و از هم فشرده شدن آن ها تولید می شود . قطر الیاف با توجه به کابردشان از 0.5 تا 2 میکرون متفاوت می باشد.
هر جارو برقی صنعتی فارغ از نحوه کاربرد و کارکرد دارای دو مشخصه مهم به نام های قدرت و سرعت مکش می باشد که تاثیر مهم و قابل توجهی در کیفیت کار دارا می باشد.
فیلترهای هپا(HEPA) در ساختار خود عموما می توانند پاکتی ، کیسه ای ، ستاره ای و کارتریجی باشند. اما فیلترهای دستگاه جاروبرقی صنعتی در کلاس های مختلفی توسط شرکت تولیدی صنعتی پال تهویه عرضه می شوند. این فیلتر ها علاوه بر جنس و شکل ظاهری بر اساس ظرافت بافت و نتیجه توانایی آن ها در جداسازی ذرات گرد و غبار از هوا نیز طبقه بندی می گردد.
جهت اطلاع از قیمت خرید فیلتر هپا صنعتی، قیمت فیلتر هپا h13، فیلتر هپا، قیمت فیلتر هپا بیمارستانی،و همچنین نحوه  ساخت فیلتر هپا، ابعاد فیلتر هپا، فیلتر هپا هواساز، فیلتر هپا متری و قیمت فیلتر هپا هود لامینار می توانید با کارشناسان ما در پال تهویه در ارتباط باشید.

نحوه عملکرد فیلتر هپا جارو برقی 

فیلترهای هپا با توجه به نوع آن عملکرد متفاوتی از خود نشان می دهند. به طور کلی می توان عملکرد فیلتر هپا را یر اساس اندازه ذرات سه دسته جای دارد:
  1. مسدود کردن ذرات کمتر از 100 نانومتر
  2. به دام انداختن ذرات بیشتر از 0.1 میکرون
  3. ممانعت از انتشار ذرات کمتر از0.1 میکرون

خرید فیلتر هپا صنعتی 

نحوه تمیز کردن فیلتر هپا صنعتی

فیلتر هپا دارای قابلیت تمیز کردن است. با این تفاوت که برخی از آن ها قابلیت شستشو دارند و برخی دیگر نه . فیلترهایی که روی آن حرف W حک شده دارای قابلیت شستشو است و مابقی به هیچ عنوان نباید با آب تمیز شوند.

تفاوت جاروبرقی هپا با جارو برقی دارای فیلتر هپا

نکته مهم در تفاوت جاروبرقی هپا با جاروبرقی هایی که با فیلتر هپا کار می کنداین است که جارو برقی های هپا به طور کامل آلودگی را جذب می کنند و امکان نشت آلاینده ها به محیط وجود ندارد. این در حالی است که اگر جاروبرقی با فیلتر هپا کار کند این تضمین درباره آن وجود ندارد و ممکن است آلودگی ها به طور کامل پاک نشود و مجدد بخشی ازآن به محیط برگردد.

سخن آخر در زمینه مصارف فیلترهپا صنعتی

موارد استفاده دیگر از فیلتر هپا صنعتی، در صنایع هواپیماسازی می باشد. هواپیماهای مدرن برای کاهش گردش پاتوژن های معلق در هوا از هپا استفاده می کنند. البته در این مورد کارشناسان درباره مقدار اثربخشی آن و وضعیت تعمیر سیستم های فیلتر هوا ابراز نگرانی کرده اند زیرا فکر می کنند که تحت فشار بالا بیشتر هوای گردشی در هواپیما به صورت مستقیم از خارج کابین وارد می شود ( یعنی هوای فیلتر نشده درصد بیشتر از ورودی هوا رو تشکیل می دهد).
تقریبا تمام هوای یک هواپیمای تحت فشار از خارج کابین وارد می شود و از قسمت انتهایی آن خارج می شود. در حالت عادی نسبت هوای تصفیه شده به کل هوای ورودی 40 درصد است و صد در صد ورودی از قسمت انتهایی هواپیما در حال خارج شدن است.
همچنین لازم به ذکر است که از فیلتر هپا صنعتی در تولیدات خوردو نیز استفاده می شود. هر چه زمان جلوتر می رود استفاده  و محبوبیت هپا بیشتر می شود و مردم و محققان بیشتر به اهمیت این فیلتر جادویی پی می برند  و کاربرد جدیدتری برای آن پیدا می کنند.
برای کسب و اطلاعات بیشتر از خرید فیلتر هپا صنعتی در صنایع مختلف از شرکت تولیدی صنعتی پال تهویه که طراح ، سازنده و تولیدکننده انواع فیلترهای صنعتی هپا می باشد با شماره های درج شده در ابتدای صفحه  تماس حاصل بفرمایید.