مرکز فروش فیلتر کیسه ای ارزان

فیلترهای کیسه ای معمولی با مدیای پلیستر و دوخت آلتراسونیک تولید می شود، این طراحی با ایجاد فرایند جوشکاری فراصوتی اجازه می دهد که محصولی تولید شود که هیچ گونه سوراخی ناشی از گذر هوا در اطراف کیسه ها و یا داخل کیسه ها بابت جداکننده های آن وجود نداشته باشد، فریم های نگهدارنده کیسه ها به منظور ایجاد استحکام و دوام بیشتر از جنس ABS ساخته شده اند تا دچار اکسیداسیون، تخریب و یا تجزیه نگردد.
مرکز فروش فیلتر کیسه ای ارزان

لزوم استفاده از انواع فیلترها در دستگاه هواساز

هوای ورودی به دستگاه هواساز، شامل ذرات مختلفی با اندازه‌های مختلف می‌باشد؛ از ذرات قابل رویت با چشم گرفته تا ذرات میکروسکوپی.
در برخی از پروژه­‌ها، که میزان پاکیزگی هوای محیط، اهمیت ویژه‌ای دارد (مثل بیمارستان‌ها، اتاق‌های تمیز و…) از دستگاه هواساز بهداشتی (هایژنیک) که دارای فیلترهای مختلفی به‌منظور تصفیه هوا می‌باشد استفاده می‌شود.

نحوه جاگذاری فیلترها در دستگاه هواساز

فیلترها به‌صورت متوالی و پشت‌سرهم نصب می­شوند تا ذرات مختلف، با ابعاد مختلف از ابتدای ورود به دستگاه تا زمان خروج، جذب آن‌ها شده و درنهایت هوای خروجی، کیفیت مطلوب و موردنظر مارا داشته باشد.میزان تصفیه هوا، به انواع فیلترهای به‌کار رفته در دستگاه وابسته است که طبق شرایط محیط موردنظر تعیین می‌شود.
معرفی انواع فیلترهای قابل استفاده در دستگاه هواساز

فیلتر فلزی

فیلترفلزی یا توری فلزی درواقع ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین مرحله فیلتراسیون می‌باشد. جایی که از ورود خس و خاشاک و اجسامی قابل رویت با چشم، به داخل دستگاه جلوگیری می‌شود.

فیلتر پنلی

در دومین مرحله فیلتراسیون معمولا از این فیلترها استفاده می‌شود که می‌توانند ذرات میکروسکوپی تا اندازه 10 میکرون را جذب خود کرده و از ورود آن‌ها به مراحل بعدی فیلتراسیون جلوگیری بکنند؛ برای تصفیه ذرات کوچکتر از 10 میکرون، با از فیلترهای قوی‌تری استفاده شود که در ادامه آن‌ها را نیز معرفی خواهیم کرد.
فیلتر کیسه ای و بگ هاوس                                
این نوع فیلترها با اشکال و اندازه های مختلف ساخته می شوند، که عموماً از پارچه بافته شده و یا نمدی که از الیاف طبیعی، مصنوعی و یا غیر آلی مانند پلی استر یا پلی پروپیلن می باشد. این نوع فیلترها برای ذراتی با قطر حدود 5 میکرون به کار می‌روند و اگر به طور مناسب طراحی شوند دارای راندمان پالایش۹۵درصد خواهند بود.
فیلتر کیسه ای قادر است در دبی هوای 25 درصد تا 150 درصد ظرفیت اسمی خود عملکرد مناسبی را ارائه دهد که بویژه برای استفده در سیستمهای حجم متغیر هوا مناسب خواهد بود . فیلترهای کیسه ای قادرند افت فشار کمی را تا حدود 8000 ساعت کاری ارائه نمایند.
بگ هاوسها نمونه ای از فیلتر های کیسه ای هستند که اساس کارشان شبیه فیلترهای کیسه ای معمولی می باشد.
 این فیلتر ها در شکلها و اندازه های متفاوت ظاهر می شوند ،بگ هاوسها از یک سری(4تا 8 کیسه ) نمد و کیسه پارچه ای بافته شده که درون یک محفظه فلزی نگه دارنده موسوم به  cage به طورموازی در کنار هم قرار می گیرند ،تشکیل می شوند . نوع پارچه به کار رفته در آن ها اغلب از نایلون، اورلون، آکریلیک ، داکرون ، تفلون و یا فایبرگلاس می باشد.
مزیت عمده این نوع فیلتر اثرپذیری کمتر غبارخروجی با تغییر مشخصه های گاز ورودی و دستیابی آسانتر به غبار خروجی کمتر در 10میلی گرم بر متر مکعب می باشد.