فروش فیلتر هوا در کرج

فیلر هوا انواع مختلفی دارد و برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد ولی در کل می توان گفت کار یکسانی در همه صنعت ها دارد. فیلتر هوا برای تصفیه هوا مورد استفاده قرار می گیرد و از نفوذ آلودگی و گرد و خاک ممانعت بعمل می آورد.

بررسی فیلتر هوا 

 جهت بررسی فیلتر هوا ، ابتدا درپوش محلی که فیلتر هوا در آن قرار داده شده است را باز کنید، فیلتر را درآورده و در برابر تابش نور قرار دهید. اگر فیلتر خیلی تیره و پرتوهای عبوری از آن کم باشند ، نشانه گرفتگی بیش از حد فیلتر است و باید آن را تعویض نمود.

فیلتر هوای کثیف      فیلتر هوای تمیز    
نمونه ای از یک فیلتر تمیز و کثیف را در شکل  مشاهده می نمایید. 

با ضربه زدن به فیلتر بر روی یک سطح صاف و یا با استفاده از مکنده می توان اندکی عمر آن را تمدید کرد و با کاهش رسوبات قسمت های گرفته شده ، تا حدی منافذ آن قسمت ها را باز نمود. انجام این کارها رسوبات سطحی را برطرف می کند ولی برای جداسازی ذراتی که با بافت فیلتر ترکیب شده اند ، فایده ای ندارد. هرگز المنت فیلتر کاغذی خشک را نشویید ، زیرا این کار سبب خرابی فیلتر می شود.
 
نوع دیگری  فیلتر هوا از جنس کتانمی باشد که در بازار رواج کمتری دارد. المنت فیلتر کتانی قابلیت جذب کمتر نسبت به فیلتر کاغذی دارد. بنابراین مردم فیلتر کاغذی را به سبب بهبود جریان هوا و افزایش قدرت موتور ترجیح می دهند. ذرات معلق در هوا به این دلیل که المنت فیلتر کتانی با روکش شفافی از روغن اسپری شده پوشیده شده است، به المنت می چسبند. اگر در موتورهایی که به سنسور جریان جرمی هوا مجهزاند ، مقداری از روغن فیلتر بر روی این سنسور رسوب کند ، عملکرد صحیح آن را تحت الشعاع قرار می دهد. روغن سنسور را آلوده می کند که نتیجه آن گمان غلط سنسور است. در واقع سنسور همواره جریان جرمی کمتر از حد معمول را گزارش می دهد. عواقب این کار می تواند بد کار کردن موتور و امکان روشن شدن لامپ اخطار موتور باشد. المنت فیلتر کتانی قابل شستشو بوده و بایستی پس از شستشو روغن کاری شود. اگر موتور خودروی شما دارای سنسور جریان جرمی هوا است ، باید در هنگام روغن کاری المنت ها در مصرف روغن بسیار دقت نمایید. 

تلفن دفتر فروش : 02632318245

مدیر فروش : 09124787199


آدرس دفتر مرکزی : کرج کلاک ویلا خیابان برق جنوبی انتهای دانش زاده پلاک 38
درس کارخانه : شهرک صنعتی بهارستان خیابان دهم گروه تولیدی صنعتی پال تهویه البرزفروش فیلتر هوا

جهت مشاهده نمایندگی های فروش فیلتر هوا  را کلیک کنید.