فروش فیلتر هوا در کرج

فیلر هوا انواع مختلفی دارد و برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد ولی در کل می توان گفت کار یکسانی در همه صنعت ها دارد. فیلتر هوا برای تصفیه هوا مورد استفاده قرار می گیرد و از نفوذ آلودگی و گرد و خاک ممانعت بعمل می آورد.

بررسی فیلتر هوا 

 جهت بررسی فیلتر هوا ، ابتدا درپوش محلی که فیلتر هوا در آن قرار داده شده است را باز کنید، فیلتر را درآورده و در برابر تابش نور قرار دهید. اگر فیلتر خیلی تیره و پرتوهای عبوری از آن کم باشند ، نشانه گرفتگی بیش از حد فیلتر است و باید آن را تعویض نمود.
 
فیلتر هوای کثیف      فیلتر هوای تمیز    
نمونه ای از یک فیلتر تمیز و کثیف را در شکل  مشاهده می نمایید. 

با ضربه زدن به فیلتر بر روی یک سطح صاف و یا با استفاده از مکنده می توان اندکی عمر آن را تمدید کرد و با کاهش رسوبات قسمت های گرفته شده ، تا حدی منافذ آن قسمت ها را باز نمود. انجام این کارها رسوبات سطحی را برطرف می کند ولی برای جداسازی ذراتی که با بافت فیلتر ترکیب شده اند ، فایده ای ندارد. هرگز المنت فیلتر کاغذی خشک را نشویید ، زیرا این کار سبب خرابی فیلتر می شود.
 
نوع دیگری  فیلتر هوا از جنس کتانمی باشد که در بازار رواج کمتری دارد. المنت فیلتر کتانی قابلیت جذب کمتر نسبت به فیلتر کاغذی دارد. بنابراین مردم فیلتر کاغذی را به سبب بهبود جریان هوا و افزایش قدرت موتور ترجیح می دهند. ذرات معلق در هوا به این دلیل که المنت فیلتر کتانی با روکش شفافی از روغن اسپری شده پوشیده شده است، به المنت می چسبند. اگر در موتورهایی که به سنسور جریان جرمی هوا مجهزاند ، مقداری از روغن فیلتر بر روی این سنسور رسوب کند ، عملکرد صحیح آن را تحت الشعاع قرار می دهد. روغن سنسور را آلوده می کند که نتیجه آن گمان غلط سنسور است. در واقع سنسور همواره جریان جرمی کمتر از حد معمول را گزارش می دهد. عواقب این کار می تواند بد کار کردن موتور و امکان روشن شدن لامپ اخطار موتور باشد. المنت فیلتر کتانی قابل شستشو بوده و بایستی پس از شستشو روغن کاری شود. اگر موتور خودروی شما دارای سنسور جریان جرمی هوا است ، باید در هنگام روغن کاری المنت ها در مصرف روغن بسیار دقت نمایید.

مرکز فروش فیلتر هوا در کرج

فیلتر های صنعتی جزء تجهیزات پر کاربرد در صنایع مختلف است این فلیتر ها از حرکت ذرات جامد معلق در سیالات گوناگون مانند مایعات و گاز ها جلوگیری می کند. در کل می توان گفت که دو نوع فیلتر صنعتی در بازار موجود می باشد یکی فیلتر هایی که در زمان حرکت سیال عمل فیلتر را انجام میدهند و دیگری نیز زمانی که سیال از حرکت ایستاده است برای فیلتراسیون محیط مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر ها باید متناسب با نوع کاربری صنایع مورد نظر انتخاب و خریداری شوند. 
فیلتر هوا صنعتی همان طور که از نام آن ها مشخص می باشد در صنایع مختلف که آلاینده های محیطی تولید می کنند نظیر صنایع پترو شیمی، نفت و گاز و محصولات خودرو سازی و... مورد استفاده قرار می گیرند. 
بازار فروش فیلتر هوا امروزه در ایران بسیار داغ می باشد زیرا این محصول در صنایع مختلف جهت از بین بردن آلاینده های موجود در هوا کاربرد دارند که دارای تنوع بسیار زیادی هستند  شما می توانید متناسب با نوع کاربری خود از شرکت پال تهویه البرز خریدری نمایید. اگر شما کاربران عزیز به دنبال مرکز فروش معتبر برای خرید فیلتر هوا صنعتی هستید می توانید به شرکت پال تهویه البرز که یکی از شرکت های معتبر و بزرگ در زمینه طراحی و تولید انواع فیلتر هوا می باشد اعتماد نمایید و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. 

فروش عمده فیلتر هوا در کرج

فیلتر هوا صنعتی همان طور که از نام این محصول مشخص می باشد برای فیلتر کردن هوا و حذف ذرات اضافی معلق در هوا مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از دستگاه های صنعتی بر اساس شرایط فنی، اقلیم منطقه، مشخصات و نوع کارآیی موتور از فیلتر هواکش مخصوص می توانند استفاده کنند. انواع فیلتر هوا که توسط شرکت پال تهویه البرز به صورت عمده به فروش می رسد عبارت است از :
 • فیلتر کیسه ای
 • فیلتر کفی پلتید
 • بگ فیلتر
 • فیلتر هپا
 • فیلتر اولپا
 • فیلتر لانه زنبوری
 • فیلتر تحت فشار
 • میکرو فیلتر
 • فیلتر هوای کاغذی
 • فیلتر نمدی
 • و...
خریدار عمده فیلتر هوا در کرج می توانند انواع فیلتر هوا را از شرکت پال تهویه البرز که تولید کننده انواع فیلتر هوا می باشد با قیمت باورنکردنی همراه با تخفیفات ویژه ای که برای خریداران محترم در نظر گرفته شده است خریداری کنند. 

 

تلفن دفتر فروش : 02632318245

مدیر فروش : 09124787199


آدرس دفتر مرکزی : کرج کلاک ویلا خیابان برق جنوبی انتهای دانش زاده پلاک 38
درس کارخانه : شهرک صنعتی بهارستان خیابان دهم گروه تولیدی صنعتی پال تهویه البرز



فروش فیلتر هوا

جهت مشاهده نمایندگی های فروش فیلتر هوا  را کلیک کنید.