فروش فیلتر هوا در تهران

اکثر فیلتر های هوا از سلولز بعمل آمده که با فیبر های مصنوعی ترکیب شده اند ساخته می شوند. فیلتر هوا اکسید سیلیسیم و سایر ذرات آلوده را در خود جذب می کنند و این ذرات با بافت فیلتر ترکیب می شوند. فیلتر هوا بایستی به حد کافی آلودگی ها را جذب کند. اما نباید آنقدر مسدود شود که توان مکش موتور را کاهش دهد.  
اگر فیلتر هوا تعویض نشود ، جمع شدن ذرات آلوده سبب بسته شدن منافذ عبور هوا می شود و جریان هوای عبوری از فیلتر محدود می گردد. راندمان فیلتر با جذب هرچه بیشتر ناخالصی ها بالاتر می رود. اما هنگامی که میزان آلودگی در درون فیلتر از حد معمول فراتر رود ، عبور هوا از میان آن سخت و سخت تر خواهد شد. در نتیجه موتور برای دریافت حجم هوای یکسان ، مکش شدیدتری انجام می دهد. تاثیر این امر بر واکنش دریچه گاز ، عملکرد موتور و مصرف اقتصادی سوخت قابل توجه است . و همچنین گرفتگی فیلتر می تواند باعث بالا رفتن آلاینده منو اکسید کربن و یا عدم تائید خودرو در تست آلاینده های خروجی از اگزوز باشد.
نوعی فیلتر هوا وجود دارد که ذرات آلوده 5 تا 6 میکرونی و بزرگتر را جذب نموده و همچنین قادر است 80 تا 90 درصد ذراتی که کوچکتر از 2 میکرون هستند را جذب خود نماید. بعضی از بهترین فیلترهای هوا می توانند تمامی ذرات 2 میکرونی و بزرگتر و اکثر ذرات 1 میکرونی را در خود نگه دارند.
 
فروش فیلتر هوا

سازندگان تجهیزات اصلی خودرو ، توصیه می کنند که فیلترهای هوای کنونی پس از طی 30000 تا 60000 مایل تعویض شوند. اما زمان مناسب برای تعویض یک فیلتر هوا  به وضعیت کارکرد موتور بستگی دارد. روش مناسب ، بازبینی سالیانه فیلتر و تعویض آن در هر 2 سال یک بار یا پس از طی 24000 مایل ، البته با توجه به نحوه رانندگی  است. البته این زمان و کارکرد برای خودروهایی که در یک محیط آلوده یا جاده های خاکی حرکت می کنند کمتر می باشد.

خریدفیلترهای با بازدهی بالا

 فیلترهای با بازدهی بالا توانایی جذب ذرات تا ۳/۰ میکرون را دارند و بازده آن‌ها بین ۳۰ تا ۹۸ درصد بر مبنای معیار سنجش نقطه‌ای گرد و غبار است. فیلتر کیسه‌ای، فیلترهای با بسترصلب و فیلترهای با صفحات حلقوی داخلی در این دسته از فیلترهای هوا قرار می‌گیرند.

فیلتر هپا 

یکی از بهترین فیلتر های موجود در بازار فیلتر های هپا می باشند . این فیلتر ها قابلیت پاکسازی هوا از انواع باکتری ها و میکروب ها را داشته و ساختاری مانند ساخت کاغذ داشته ب هصورت کلی شبیه به یک کاغذ مسطح چین خورده می باشد تا کارایی و سطح بیشتری برای جذب ذرات را داشته باشد .

کارایی فیلتر های هپا 

این فیلتر ها به راحتی با سه روش متنوع به جذب و به دام انداختن ذرات اقدام می کند و همه ی ذرات موجود در هوا را که کوچک بزرگ تر از 0.03 می باشند را به راحتی در خود گیر داده و دیگر ذرات کوچک را به خود جذب و می چسباند .
این سه روش با نام های رهیگیری ، که در این روش ذرات و باکتری ها به دور فیلتر می چسبند و باید در محدوده فیلتر وارد شوند تا توسط فیلتر جذب شوند ، دومین عمل گیر افتادن می باشد که تمامی ذرات بزرگ تر از منافذ فیلتر در منافذ گیر کرده و به این طربق وارد هوای محیط نمی شوند و سومین سارکار انتشار می باشد که به دلیل بافت زیگزالی فیلتر و به هم خوردن ذرات ، امکان چسبیدن و گیر افتادن این ذرات در ساختار زیگزالی فیلتر می باشد .
به همین دلیل فیلتر های هپا در مرحله اول ذرات بزرگ تر را به خود جذب نموده و در کل مانع ورود به فیلتر می شود و در دو مرحله ی بعد حتی اگر ذرات کوچک تر از 0.03 باشد نیز به وسیله ی انتشار و ضربه به فیلتر هپا جذب می شوند .
فیلتر های هپا قابلیت جذب ذرات را تا 99.99 درصد را داشته و شما می توانید برای کارایی بیشتر و همچنین طول عمر بالای دستگاه فیلتر های هپا را چند بار تا نموده و یا از صفحه های متعددی استفاده نمایید و این سبب می شود تا از ورود ذرات به درون محیط مد نظر کاملا جلوگیری شود و هوایی پاک و تمیز را برای شما مهیا می کند .

مکان نصب فیلتر های هپا در دستگاه

این فیلتر ها قابلیت به کار گیری در انواع لایه ها را داشته و شما می توانید به عنوان :
  • پیش فیلتر 
  • فیلتر وسطی 
  • فیلتر اصلی 
از این مدل استفاده نمایید همچنین این فیلتر ها به دلیل کارایی بالا و استفاده ی استاندارد در انواع محیط های مهم استفاده شوند و در زیر به بخشی از این محیط ها و کارایی فیلتر اشاره می کنیم :
  • فیلتر های هپا به دلیل جذب بالای 99.99 درصدی خود مناسب استفاده برای ساخت کلینز روم ها می باشد .
  • این فیلتر ها بیشترین استفاده را در مراکز چزشکی و بیمارستانی دارند .
  • برای استفاده در انواع صنعت ها با ذرات و باکتری های بیماری زا استفاده ی مهمی دارند .
  • استفاد در محیط های مسونی برای کنترل هوا و بهبود سلامتی افراد مبتلا به بیماری های آسمی ، قلبی و انواع حساسیت ها 
  • کاربرد در اتاق های جراحی 
  • استفاده در مراکز کار با انرژی هسته ای
  • و...
 

قیمت فیلتر هپا 


قیمت این فیلتر ها با توجه به انواع متنوعی که دارند بسیار متغییر بوده و شرکت پال تهویه تلاش نموده تا با ارائه بهترین خدمات و تولید فیلتر ها در انواع متنوع به رفع نیاز مشتریان به بهترین نحو بپردازد .
این شرکت با تولید انواع فیلتر ها و توزیع آن ها به سراسر کشور،  به بزرگ ترین تامین کننده ی فیلتر های هوا به خصوص از نوع هپا تبدیل شده و مناسب انواع کاربری ها فیلتر های با ابعاد و ضخامت های گوناگون تولید کرده است .
برای اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره ای تخصصی برای بهره مندی از بهترین و مناسب ترین فیلتر با کارشناسان متخصص این شرکت در تماس بوده و سگپس اقدام به سفارش محصول نمایید .


 
جهت سفارش و هر گونه سوال و مشاوره با پال تهویه البرز تماس حاصل نمایید.

تلفن دفتر فروش : 02632318245

مدیر فروش : 09124787199


جهت مشاهده نمایندگی های فروش فیلتر هوا  را کلیک کنید.