فیلتر هپا بهترین قیمت

اگه بخواهیم بگوییم متریال کلی فیلتر هپا چیست؟ باید به فایبر گلاس اشاره کرد. اما حالت و شکل آن به صورت تار های درهم تنیده شده فایبر گلاس می باشد. قابل ذکر است که این درهم تنیده گی بسیار نامنظم بوده و طبق قواعد خاصی صورت نمی پذیرد. قطر تارهای فایبر گلاس  ۰/۵ تا دو میکرون می‌باشد. 
فضای باز بینابین الیاف‌های تشکیل دهنده فیلتر هپا تا ۰/۳ میکرون است. البته در جذب ذرات توسط فیلر هپا سه عامل: قطر الیاف تشکل دهنده، ضخامت کلی فیلتر و سرعت عبور هوا نیز موثر می باشد.
فیلتر هپا بهترین قیمت

خرید کاغذ فیلتر هپا

کاغذ فیلتر هپا، همان تارهای درهم تنییده فایبر گلاس می باشد. کاغذ فیلتر هپا به عنوان یک ماده اولیه در ساخت قطعات، دستاه ها و سیستم های متنوعی است که خاصیت مکش و دمش دارند. از کاغذ فیلتر هپا برای ساخت فیلتر  پیش فیلترهای مختلف در دستگاه هایی مانند، سیستم های تهویه مطبوع، هودهای آزمایشگاهی، دیتگاه های تسویه هوای بیمارستانی و... استفاده می شود. شرکت پال تهویه البرز کاغذ فیلتر هپا را به صورت متری و رولی در سراسر کشور عرضه می نماید.

طرز کار فیلتر هپا

فیلتر هپا قادر به جذب آلودگی ها و ذرات معلق می باشد. فیلتر هپا میتواند ذرات را در میان لایه های خود را گیر بیاندازد و مانع عبور آن از فیلتر شود. در واقع ذرات درشت تر داخد شکاف ها گیر می افتند همین امر باعت میشود منافذ کوچکتر شده و ذرات ریز تر نیز به دام بیفتند.

انتخاب فیلتر هپا

انتخاب دستگاه هواساز داراری فیلتر هپا برای اقشار مختلف ازجمله موارد زیر ضروری است :
والدین کودکان با مشکلات تنفسی : فیلتر هوای هپا آلودگی ها را از هوا خارج می کند و تنفس برای کودکان خردسالان و بزرگسالان ایمن تر می شود.
افراد سیگاری: شما به یک دستگاه تصفیه هوا با فیلتر هپا و فیلتر کربن در داخل نیاز دارید. اولی برای حذف ذرات دود و دومی برای حذف بخارات ، گازها و بوی مربوطه.
صاحبان حیوانات خانگی : یک دستگاه تصفیه کننده با فیلتر هپا مادام العمر آنیاز دارند تا آلرژی ایجاد شده توسط شوره حیوان خانگی را از هوا حذف کند. به دنبال یک دستگاه تصفیه کننده با هپا و فیلتر کربن باشید تا آلرژن ها و بو را از بین ببرید.
مبتلایان به آسم : یک دستگاه تصفیه هوا هپا که به خوبی انتخاب شده است، آلرژن های معمولی خانگی مانند اسپور کپک، مدفوع کنه گرد و خاک و ذرات گرد و غبار خانگی را از بین می برد. مبتلایان به آلرژی می توانند از علائم ناخوشایند در امان بمانند.

مزایای فیلتر هپا

هنگامی که بر روی فیلتر هپا سرمایه گذاری می کنید، فناوری را خریداری کرده اید که مطابق استاندارد آزمایش شده و تأیید شده است. این کار کیفیت و قابلیت اطمینان فیلتر هپا را برای حذف حتی ریزترین ذرات معلق در هوا تضمین می کند. فیلتراسیون هوا در واقع مهمتر از آن چیزی است که بسیاری از ما تصور می کنیم زیرا هوای داخل خانه حاوی عوامل محرک و آلاینده های مختلف است. یک فیلتر هپا به درستی انتخاب شده می تواند اطمینان حاصل کند که این آلاینده ها به طور موثر حذف شده و کیفیت هوای تنفس شما را تا حد زیادی بهبود می بخشد.