قیمت فیلتر هپا در کرج

فیلتر هپا یک نوع فیلتر است که می تواند تعداد زیادی از ذرات بسیار کوچک را که سایر جاروبرقی ها به سادگی در هوای خانه شما به گردش در می آورند، به دام اندازد. اما فیلتر هپا واقعی یا مطلق باید آزمایش شوند و از استاندارد خاصی برخوردار باشند تا فیلتر هپا واقعی تلقی شوند. فیلتر هپا واقعی دارای یک شماره سریال هستند و ثابت شده است که حداقل 99.97 درصد ذرات 0.3 میکرون را به دام می اندازد. فیلتر  هپا واقعی یا مطلق ممکن است گرانتر از سایر فیلترهای هپا باشند ، اما برای دریافت تمایز فیلتر هپا واقعی یا مطلق باید در استاندارد خاصی عمل کنند. . بسیاری از فیلترهایی که به عنوان فیلتر هپا فروخته می شوند ممکن است تنها 85 تا 90 درصد از کل ذرات را جذب کنند و این درصد برای ذرات یک میکرون و کمتر حتی کمتر می شود. 2 این فیلترها شماره سریال ندارند.
قیمت فیلتر هپا در کرج

جاروبرقی با فیلتر هپا


در محیط های تجاری جاروبرقی با فیلتر هپا مورد نیاز است. جاروبرقی با فیلتر هپا واقعی به طور گسترده ای در دسترس هستند و لزوما گرانتر از جاروبرقی های استاندارد نیستند. شما می توانید مانند هر وسیله خانگی معمولی در مورد آنها تحقیق کرده و بخرید. پس از تأیید اینکه فیلتر هپا واقعی است، می توانید انتخاب خود را بر اساس عوامل معمول، مانند نوع، قیمت، عملکرد و ویژگی های راحتی، شهرت نام تجاری و غیره انجام دهید.

تاریخچه فیلتر هپا

فیلترهای هپا در اوایل دهه 1940 ساخته شد و ابتدا توسط پروژه منهتن برای مهار انتشار آلودگی های رادیواکتیو هوا استفاده شد. فیلترهای هپا به طور تجاری در دهه بعد برای حذف ویروس ها پ، باکتری ها پ، قارچ های معلق در هوا ، گرده، موی انسان و ذرات معلق (مانند ذرات دود ، شوره حیوانات خانگی و گرد و غبار) از هوای ساختمان ها معرفی شدند. محبوبیت و ضرورت فیلترهای هپا افزایش یافت زیرا پیشرفت های تکنولوژیکی همراه با جنگ سرد باعث رشد صنایع نیازمند به فیلترهای هوا بسیار کارآمد مانند صنایع کامپیوتر، الکترونیک، هوافضا و نیروگاه هسته ای شد. فیلترهای هپا در هواپیماها و بیمارستان ها نصب شده اند و گسترش قارچ ها، ویروس ها و باکتری های موجود در هوا را بسیار محدود می کند. فیلترهای هواپیما به کاهش سرعت انتقال بیماری ها از شهر به شهر کمک می کند. فیلترهای هپا در محیط های بیمارستانی و سایر مصارف پزشکی به طور معمول از استاندارد DOE درجه بندی می شوند-اغلب در 99.99 درصد بازده ، H14 در سیستم اروپایی-و مجهز به چراغهای فرابنفش با شدت بالا هستند که هر گونه باکتری و ویروس را که فیلترها به دام می اندازند از بین می برد.

فروش فیلتر هپا در کرج

شرکت پال تهویه به عنوان تولید کننده انواع فیلتر های هوا مانند فیلتر هپا، پیش فیلتر فلزی، فیلتر اسموک استاپ ، فیلتر الیاف شیشه ای، فیلتر کفی پلیتد،فیلتر کربن اکتیو و... شناخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات این شرکت با کارشناسان پال تهویه در ارتباط باشید.
 
تماس با پال تهویه

02632318245 | 09124787199