قیمت فیلتر هپا در قزوین

کیفیت فیلتر هپا مورد استفاده در دستگاه تصفیه هوا بسیار مهم است، زیرا مهمترین عنصر در فرآیند فیلتراسیون است و هوا را از ذرات مضر برای سلامتی پاک می کند. وجود فیلتر هپا دلیل نصب بسیاری از دستگاه های تصفیه هوا در دوران همه گیری فعلی در مدارس، بیمارستان ها و مطب ها و دلیل استفاده مفید از دستگاه های تصفیه هوا در بهبود کیفیت زندگی کسانی است که از آلرژی و آسم رنج می برند.
قیمت فیلتر هپا در قزوین

عملکرد فیلتر هپا

دستگاه های تصفیه هوا، هوا را جذب می کنند. این دستگاه ها هوا را از طریق یک سری فیلترها از جمله فیلتر هپا عبور می دهند و هوای تمیز را وارد اتاق می کنند. فیلتر هپا مشی از الیاف تصادفی قرار گرفته است که معمولاً لایه هایی از سلولز، الیاف مصنوعی یا الیاف شیشه هستند. این الیاف به شکل آکاردئونی چیده شده اند که به آنها ظرفیت بیشتری برای جذب ذرات می دهد. فیلتر هپا به راحتی عوامل بیماری زای بزرگتر از 0.3 میکرون را حذف می کند.

راندمان فیلتر هپا

برای انتخاب بین یک دستگاه تصفیه هوا یا دیگری، باید بدانید که هر تصفیه کننده از چه نوع فیلتر هپا استفاده می کند. بنابراین، ابتدا باید بدانید که انواع مختلف فیلتر هپا قادر به نگهداری چند درصد ذرات هستند. در حال حاضر امکان دستیابی به فیلتراسیون 100٪ وجود ندارد، اگرچه این فناوری بسیار نزدیک به آن است، زیرا یک فیلتر هپا  99.9٪ از ذرات نفوذپذیر  را از 0.12 تا 0.25 میکرون حفظ می کند. حالا تصور کنید که آنها در برابر ذرات بزرگتر از یک میکرون چقدر موثر هستند، این ذرات، ذراتی هستند که ویروس ها تمایل دارند به آنها متصل شوند. حتی فیلتر کردن و نگهداری آنها توسط فیلتر هپا آسان تر است. بنابراین ، کارایی فیلتر هپا تقریباً 100 است.

استاندارد EN 1822 چیست

استاندارد EN 1822 به ما می گوید که 3 دسته اصلی فیلترها به نام های EPA ، HEPA و ULPA وجود دارد که بازده نگهداری ذرات را از ظرفیت کمتر (EPA) تا ظرفیت نگهداری بیشتر در فیلترها (ULPA) تغییر می دهد. ULPA اساساً در بیمارستانها و آزمایشگاهها استفاده می شود. فیلترهای HEPA H13 و True HEPA امروزه پرکاربردترین فیلترها برای منازل ، مدارس و ادارات هستند ، زیرا امکان فیلتراسیون موثر و قیمت مناسب را دارند.
 

فروش فیلتر هپا در قزوین

شرکت پال تهویه به عنوان تولید کننده انواع فیلتر های هوا مانند فیلتر هپا، پیش فیلتر فلزی، فیلتر اسموک استاپ ، فیلتر الیاف شیشه ای، فیلتر کفی پلیتد،فیلتر کربن اکتیو و... شناخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات این شرکت با کارشناسان پال تهویه در ارتباط باشید.
 
تماس با پال تهویه

02632318245 | 09124787199