قیمت فیلتر هپا هواساز

شرکت تولیدی صنعتی پال تهویه البرز تولید کننده انواع مختلف فیلترهای هپا از جمله فیلتر هپا صنعتی در استان البرز می باشد. فیلترهای هواساز شامل دو فیلتر می باشد: فیلتر هپا و فیلتر کیسه ای. در میان این فیلتر های هواساز، فیلتر هواساز هپا از مهمترین محصولات مجموعه تولیدی پال تهویه البرز می باشد. جهت استعلام قیمت فیلتر هپا هواساز با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمائید.

تعریف فیلتر هواساز

فیلتر هواساز یکی از پرکاربردی ترین دستگاه های تهویه هوای مطبوع می باشد. فیلتر هواساز فیلتری می باشد که تامین کننده میزان اکسیژن لازم مکان هایی است که در آن ها استفاده شده است. فیلتر هواساز در مکان هایی که نیاز به بهداشت بیشتری دارند به صورت ویژه استفاده می شود که می توان به بیمارستان ها، داروخانه ها و شرکت های دارو سازی اشاره کرد. 
 

قیمت فیلتر هپا هواساز

کاربرد دستگاه های هواساز

بطور کلی می توان گفت، استفاده از دستگاه هواساز برای فضاهایی رایج است که مساحت زیاد و یکپارچه ای داشته و یا حجم قابل توجهی هوای تازه نیاز دارند. با توجه به اینکه این سیستم غالبا به عنوان یک دستگاه مرکزی بکار گرفته می شود، نمی توانند برای فضاهای تفکیک شده ای مثل واحد های مسکونی، اداری و یا مغازه های یک مرکز تجاری که نیاز به کنترل مستقلی دارند، انتخاب مناسبی باشند.

فیلتر کیسه ای هواساز (Bag Filter)

این نوع فیلترها با راندمان جذب متوسط معرفی می شوند و بخاطر شکل ظاهری آن ها، به آن فیلترهای کیسه ای گفته می شود. این فیلتر ها در چند مدل ساخته می شوند، که عبارتند از:
تک رینگی، چند رینگی، یک سرباز و دو سر باز.
برای ساخت فیلترکیسه ای جهت استفاده در دمای 150 درجه ی سانتیگراد و پایین تر از الیاف تفلون استفاده  می شود و بر ای ساخت فیلترهای که در دمای بالای 150 درجه ی سانتیگراد مورد استفاده قرار می گیرند ، از الیاف نو مکس استفاده می شود.
این مدل از فیلتر ها هم در بخش میانی نصب می شوند. قدرت عمل این فیلترها در کم ترین حالت فشار سیستم هواساز و به اصطلاح افت فشار استاتیکی فاینال این فیلتر در حدود 450 مگاپالس است.

فیلتر هپا هواساز ( High Efficiency Particulate Air Filter )

این فیلتر جزو فیلترهای نهایی محسوب می شوند که در قسمت انتهایی دستگاه هواساز نصب می شوند. در این مرحله، ذرات ریزتری که در حد میکرون هستند هم جذب می شود. فیلترهای هپا بازدهی جذب 99.97 صدم درصد، برای ذراتی تا اندازه ی 0.3 میکرون را دارد.

مزایای فیلتر هپا هواساز

مزیت اصلی فیلتر دستگاه تصفیه هوا HEPA توانایی بالای آن در جذب آلاینده‌های بزرگ و کوچک است. در صورتی که در فضای منزل شما شوره حیوان خانگی و یا گرده وجود دارد پیشنهاد ما به شما خرید فیلتر تصفیه هوا هپا است. این نوع فیلترهای نسبتا مقرون به صرفه هستند و برای استفاده از حداکثر توان آن‌ها بهتر است هر چند وقت یک بار آن را تعویض کنید.
با تشکر از اعتماد شما، مشتریان محترم می توانید با تماس با شماره های مجموعه تولیدی پال تهویه البرز با کارشناسان متخصص اطلاعات فنی و مشخصات فیلتر هپا هواساز را دریافت نمایید. مشاورین ما آماده ی پاسخ گویی به سوالات فنی شما می باشد.
قیمت فیلتر هپا هواساز، قیمت فیلتر هپا h13، انواع فیلتر تصفیه هوا، ساخت فیلتر تصفیه هوا، قیمت فیلتر هپا هود لامینار، فیلتر دستگاه تصفیه هوا،ساخت فیلتر هپا، زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه هوا