فیلتر هپا را از کجا تهیه کنیم

شرکت تولیدی صنعتی پال تهویه البرز تولید کننده فیلتر هپا افتخار آن را دارد که فیلتر هپا را در سایزهای مختلف و سایز سفارشی مشتری تولید کند.
فیلتر هپا وسیله ای است که برای انواع مختلف تصفیه هوا و در دستگاه های مختلف  استفاده می شود . این عمل با جذب گرد و خاک و ذرات معلق در هوا انجام می گردد که بعد از گرفتن آلاینده از هوا به شکل های مختلفی از شبکه های فیلتر عبور می کند. قیمت فیلتر هپا را از شرکت تولیدی صنعتی پال تهویه البرز استعلام بگیرید.
تولید فیلتر هپا با بهترین و مناسب ترین مواد در شرکت تولیدی و صنعتی پال تهویه البرز صورت می گیرد . دستگاه های تصفیه هوا در واقع زمانی می توانند کاربردی باشند که دارای فن و فیلتر باشند که شرکت پال تهویه البرز با استفاده از بهترین و مرغوب ترین فیلترها و فن ها به افزایش کارایی این دستگاه ها کمک بزرگی می کنند . به حدی که قدرت جذب ویروس های ریز در حد و اندازه 0.3 میکرون را دارند.
 

فیلتر هپا را از کجا تهیه کنیم

نصب فیلتر هپا

نصب فیلتر هپا یکی از خدمات پرطرفدار در حوزه تهویه هواست . (HEPA) یکی از کارآمدترین و موثرترین فیلترهای هوا در جهان است که نام  کوتاه شده  آن عبارت High Efficiency Particulate Air   به معنای تصفیه ذرات هوا با راندمان بالا است. در سیستم های تهویه مطبوع هوا و کولر های گازی ، امکان فیلتر 99.97 درصد از کل ذراتی که به وسیله هوا جابجا می شوند را فراهم می کند.
اگر شما به دنبال افراد متخصص در سیستم های تهویه مطبوع هوا یا کولر گازی هستید ،  با شرکت تولید و صنعتی پال تهویه البرز تماس گرفته تا بهترین متخصصان نصب فیلتر هپا به شما قیمت  دهند و شما می توانید مناسب ترین فرد را انتخاب کنید.

دلایل اساسی و تخصصی برای تهیه فیلتر هپا 

ضد آلرژی : کارشناسان بهداشت فیلترهای HEPA را به عنوان ابزاری کاربردی به خصوص برای افرادی که به گرده های فصلی یا سایر سموم موجود در هوا آلرژی دارند ، معرفی و توصیه می کنند.
تقویت سلامت قلب و عروق : شما با نصب فیلتر هپا می توانید سلامت قلب و عروق خود را بهبود بخشید ، و خطر ابتلا به بیماری های قلبی و آسیب های ریوی را نیز کاهش می دهد.
محافظت ویروسی و تصفیه هوای تنفسی : اگرچه فیلتر هپا به تنهایی توانایی جذب همه ذرات ویروس و باکتری را ندارد ، اما در هر صورت درصد زیادی از آن ها با نصب فیلتر جذب می شود.
خواب بهتر و کاهش حملات آسمی: دستگاه تصفیه هوا دارای فیلتر هپا انتخابی بسیار مناسب برای افرادی که مشکلات تنفسی از قبیل آسم یا ریه های حساس دارند، است .
کاهش ابتلا به  سرطلان ریه به دلیل تنفس دود دست دوم : اگر در خانواده شما افراد سیگاری و غیر سیگاری وجود دارد، استفاده و نصب فیلتر هپا خطر ابتلا به سرطان ریه را برای تمامی افراد خانواده به دلیل تنفس دود دست دوم کاهش می دهد.

پس با توجه به توضیحات داده شده فیلترهای هپا می توانند انتخاب درستی برای تصفیه هوا باشند . انتخاب فیلتری مناسب با وجود برندهای مختلف در بازار کار بسیار دشواری است شما می توانید با مراجعه به شرکت و یا با تماس گرفتن با  شرکت تولیدی صنعتی پال تهویه البرز فیلتر هپا را با اطمینان کامل و بدون هیچ نگرانی خرید نمایید و بهترین فیلترهای هپا را با توجه به نوع استفاده شما در مکان های مختلف تهیه نمایید.
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت فیلتر هپا بیمارستانی، خرید فیلتر هپا، قیمت فیلتر هپا h13، ساخت فیلتر هپا، قیمت فیلتر هپا هود لامینار، فیلتر هپا هواساز، قیمت فیلتر هپا جاروبرقی و... می توانید با کارشناسان ما در گروه صنعتی پال تهویه در ارتباط باشید.